PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696112}
7,0 104
oceny
7,0 10 1 104
Mroczne legendy: Porzucona panna młoda
powrót do forum gry Mroczne legendy: Porzucona panna młoda

Ja też nie, ale widziałem filmiki w necie i mnie to zaciekawiło bo się okazało, że to polska gra.
Zawsze jestem pozytywnie zaskoczony jak widzę zagranicznego let's playa z polskiej gry. Tego
typu gry nie są chyba jednak zbyt popularne, a ponoć przecież studio, które ją stworzyło jest
światowym liderem w tej kategorii

ocenił(a) grę na 8
Larionov

grałam, polecam... :)
dla fanów tego typu gier ta gra bedzie w pierwszej dziesiątce
Zagadki są fajne, czasami trudne czasami łatwe ale całość jest spójna.
Nie lubię w tego typu grach tego że w sumie czasami nie wiadomo co trzeba zrobić dalej i tak sie klika albo bierze podpowiedz... a tutaj wszystko sie ładnie zgrywa :) - co nie znaczy że gra jest łatwa - tego nie mylić :) :)
Grafika też bardzo ładna :)
Szkoda tylko że gierke jest się w stanie przejść w przeciągu dwóch wieczorów :) no ale taki urok tego typu gierek
pozdrawiam

ocenił(a) grę na 7
Larionov

Mało osób grało, bo dopiero niedawno gra weszła na steam. Teraz będzie zbierać coraz więcej ocen.
Trzyma poziom tych lepszych gier Artifex Mundi. Wolę Abyss i Clockwork Tales jeśli chodzi o tematykę - ta jest bardzo baśniowa, a to nie do końca moje klimaty. Ale przyznam, że jak na tego typu grę jest dość długa - ok 6,5h z dodatkową przygodą i naprawdę pięknie zrobiona. Tylko ten kotek... rozumiem, że Artifex robi bardziej babskie gry, ale bez przasady ;)

ocenił(a) grę na 7
Devi

Mimo wszystko kotek to tylko dodatek. Rzadko musimy korzystać z jego pomocy.

Za to dziwnie czułem się podczas zadania polegającego na zrobieniu makijażu na wzór siostry. ;)

Tak czy owak, gra warta polecenia.

ocenił(a) grę na 7
KinoManiack

Z makijażem tez pojechali, to nie gra Barbie cośtam ;)

ocenił(a) grę na 7
Larionov

Polska gra?! Dobrze wiedzieć. Swoją drogą, to mogłoby tłumaczyć dlaczego tak mało spośród tych gierek Artifex Mundi jest na filmwebie. W sklepie Windows jest bodajże 11, tymczasem tutaj znalazłam chyba tylko 5. Szukałam pod polskimi i angielskimi nazwami i nic, więc najwidoczniej luka w bazie.

MademoiselleDrama

gra aktualnie jest w bundlu wraz z innymi grami od artifex mundi, do zdobycia za jakieś 13 złotych (za 7 gier). jeśli jakiejś gry nie ma w bazie to albo nie została dodana, albo czeka na akceptacje (ostatnio jak dodawałem gry to tak 2 miesiące oczekiwania, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość :) )

ocenił(a) grę na 8
MademoiselleDrama

Na Filmwebie są już prawie wszystkie gry Artifex ;) A już na pewno wszystkie z gatunku HOPA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones