PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660654}

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst

Naruto Shippuden: Narutimate Storm 3
7,9 810
ocen
7,9 10 1 810
Naruto Shippuden: Narutimate Storm 3
powrót do forum gry Naruto Shippuden: Narutimate Storm 3

Hmmmm...

ocenił(a) grę na 8

Szczerze, to obawiam się kolejnych części Narutimate. O ile mi się pierwsza część podobała, o
tyle z każdą częścią twórcy stopniowo rezygnowali z moich ulubionych patentów (w dwójce
zabrakło mi sandboxowego poruszania się po mieście choć twórcy dali w zamian większą ilość
lokacji, natomiast w generations w ogóle zlikwidowali poruszanie się i zostawili samą walkę) w
zamian za większą ilość wojowników. Nie wiem, co myśleć o kolejnej części...

ocenił(a) grę na 9
toster666

ja gralem w 2 i generation i wedlug mnie seria jest coraz lepsza pod wzgledem mechaniki gry:) jesli chodzi o story mode to generation ma slabe w porownaniu do 2 czesci. Czytalem ze w 3 wroca epickie walki z bossami , lepsze i obszerniejsze story mode , bardzie rozbudowane miasta i nowe postacie ponoc ponad 80 , wiec ja czekam z niecierpliwoscia.

toster666

Co to ma niby być Narutimate ?! Aż ciężko było mi znaleźć tą grę na Filmwebie przez ten idiotyczny tytuł !

ocenił(a) grę na 8
polskipolski

To japoński sposób tworzenia skrótów. NARuto UlTIMATE ninja storm. czyli NAR UTIMATE. Z tego, co mi wiadomo, tak fani nazywają tą grę.

toster666

Jak dla mnie idiotyczne. Mogliby zmienić kryteria wyszukiwania, ponieważ niektórzy mogą napisać nie jakieś tam "Narutimate" a oryginalny tytuł. Namęczyłem się sporo szukając tej gry na filmwebie.

ocenił(a) grę na 8
polskipolski

Jak się nie zna tak się ma.

toster666

Grunt że teraz wiem! ;) . Człowiek uczy się całe życie. :P

toster666

Czyli to nie jest bład w tytule ta gra naprawde nazywa się narutimade???? A nie naruto ultimade?????

ocenił(a) grę na 8
toster666

Otóż pograłem i muszę przyznać, że świetna część :D Chyba najlepsza do tej pory. Walki z bossami są emocjonujące a rozbudowa story która wymaga od nas podejmowania decyzji działa na gracza. Polecam.

ocenił(a) grę na 8
toster666

Nie powiedziałbym, że najlepsza. Nie ma Edo-kage jako grywalne postaci, nie ma braci Kin-Gin, sword masterów, a jakby tego było mało to zmniejszyli ilość combo postaci z 4 do 3...

ocenił(a) grę na 8
FiliTV

Edo Kage będą pewnie w DLC jako kostiumy do Pięciu Kage, Kin-Gin i Sword Masterzy są ale do Mob Fight a Combo jakoś nie odczułem. Choć przyznaję, że komenta pisałem jak dopiero miałem za sobą prolog, pierwszy rozdział i trochę walk we free battle. Później gra okazała się ciut gorsza niż sądziłem - mało boss fightów, tych prawdziwych. Niektóre postacie powstały chyba tylko po to, by wydawało się, że będzie ich więcej (dwa razy Choji, jakby dla nowego awekening nie mogli zrobić nowego kostiumu po prostu). Ale podoba mi

ocenił(a) grę na 8
toster666

Ale podoba mi się, że można pograć dodatkowo praktycznie od początku Naruto, bo są i starsze walki, choć szkoda, że tylko walki. Poza tym niektóre filmiki (dokładniej jeden mam na myśli) strasznie wydłużają. Choć łatwa i szybka platyna.

ocenił(a) grę na 8
toster666

Nie no grało się całkiem przyjemnie, ale mogli to zrobić o wiele lepiej. No i powinno być Boss Battle: Sasuke vs Danzo i Konan vs Tobi.

toster666

Ogólnie polecacie generations? Wiadomo że wole to ale nie mam kasy a generations staniało

ocenił(a) grę na 8
GRACJANciawo

Generations ssie. Brak boss battles, całe story to można porównać do zwykłego free battle. Ogólnie to radziłbym poczekać aż Storm 3 stanieje.

ocenił(a) grę na 9
toster666

Toster666 pomóż prosze grałem w wszystkie części oprócz tej w generations było tak że gdy chciałem uciec musiałem naciskać L2 i czekać aż uciekanie misię podładuje a blokada to R3 i to mnie zdenerwowało w dwójce jest tak że naciskam tylko R2 i to jest fajne a jak jest w trójce????

ocenił(a) grę na 8
HUBERTciawo

R2, jak w generations. Problem w tym, że jest nowy pasek który ogranicza ilość uników.

ocenił(a) grę na 9
toster666

Jaka część naruto jest twoim zdaniem lepsza dwójka czy trójka? I czy story mode dorównuje dwójce??????

ocenił(a) grę na 8
HUBERTciawo

Trójka, pomimo wad, wydaje się lepsza. Są tylko 3 combo zamiast 4, story mode zakończyło się inaczej niż jest to w mandze a ilość postaci pozostawia trochę do życzenia, 3 jednakże ma parę pomysłów świeżych dla serii.

ocenił(a) grę na 9
toster666

Nie chcesz czasami sprzedać tej gry ? jestem skłonny zapłacić ci 130 zł

ocenił(a) grę na 8
HUBERTciawo

Ogólnie, to nie sprzedaję gier tylko buduję kolekcję. Poza tym, nie mam jej, bo miałem ją wypożyczoną.

ocenił(a) grę na 9
toster666

Czeka nas jeszcze jedno wydanie a mianowicie Naruto Storm 3 Fullburst. Będzie ono w grudniu i dostaniemy praktycznie to samo. Jedna nowa postać, jeden nowy chapter +misje poboczne, troche nowych kostiumów i odświeżona grafika.

ocenił(a) grę na 9
simek19

Ja osobiście nie mam zamiaru czekać do grudnia przepłacać 60 80 zł tylko dla nowych strojów , ciut lepszej grafiki i jednego chapteru który podobno nie zgadza się z serialem ja kupuje tą wersje naruto za 140 zł 28 września ( mój głupi dostawca ma urlop) i już dłużej czekać nie moge zastanawiam się także nad gridem 2 ale jest troche drogi i nie chcę potem żałować tak czy inaczej naruto ultimate ninja storm 3 już niedługo wyląduje na mojej półce

ocenił(a) grę na 9
HUBERTciawo

Puki co będę nadal grał online w naruto 2 nie boję się wyzwań jestem już Hokage mój nick to GRACJANciawo przychodźcie i żryjcie mój rezengan

ocenił(a) grę na 9
HUBERTciawo

to ja na ciebie poczekam do września, bo niestety Naruto UNS2 sprzedałem:)

ocenił(a) grę na 9
simek19

A ty jaką masz range w Naruto UNS3 i jaką miałeś w 2 ?

ocenił(a) grę na 9
HUBERTciawo

w 2 miałem ostanią, a w 3 teraz mam tschuchikage

ocenił(a) grę na 9
simek19

Na allegro lipa znasz kogoś kto ma tą gre i chce ją sprzedać?????

ocenił(a) grę na 9
HUBERTciawo

heh niestety nie sorry:(

ocenił(a) grę na 9
toster666

Toster ( pytanie u góry)

ocenił(a) grę na 9
HUBERTciawo

PolskiPolski ( Pytanie u góry)

ocenił(a) grę na 9
toster666

HELP! mam pytanie wiem że niektóre postacie mogą się zmieniać w każdej chwili tylko jak??? cały czas przytszymuje ten trujkąd i nic co mam naciskać??????

toster666

Info na temat nowj czesci - http://shippuuden.pl/groups.php?type=view&id=1470

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones