PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660654}

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst

Naruto Shippuden: Narutimate Storm 3
7,9 810
ocen
7,9 10 1 810
Naruto Shippuden: Narutimate Storm 3
powrót do forum gry Naruto Shippuden: Narutimate Storm 3

Jak komuś zjechać drewno, żeby mieć jeszcze swoje?

ocenił(a) grę na 9
Guldurs

??? możesz to rozwinąć!

simek19

Tzn jak się nie dać w multi... Świeżo po zainstalowaniu spróbowałem swoich sił i nawet przeciwnika nie drasnąłem. Teraz już jest lepiej, najlepiej szukać przeciwników o podobnych umiejętnościach. Chodziło mnie, czy są jakieś porady i triki (np o co chodzi z tym jutsu cancel) co do walk online. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9
Guldurs

podstawa to nie szarżować bez myślnie tylko zgrywać szarże z supportami. Musisz znaleść odpowiednią drużyne dla siebie, na początek najlepiej brać jedną postać pomocniczą do ataku a jedną do obrony, z czasem po nabraniu wprawy modyfikować drużyne. A jutsu cancel to też nie wiem o co biega ale nie przesxzkadza mi to.

ocenił(a) grę na 9
simek19

Ja mam troche inną taktyke jednego supporta mam od ataku z bliska a drugiego z dużego bądź średniego dystansu

ocenił(a) grę na 9
Guldurs

Nie chcesz czasami sprzedać tej gry ?

HUBERTciawo

Jeszcze mi się nie znudziła. :) Kampania jest taka sobie bądź co bądź ale gra nabiera rumieńców w multi albo gdy gra ktoś obok. Poszukaj używek na allegro, często można trafić.

ocenił(a) grę na 9
Guldurs

Właśnie w tym problem że na allegro jest bardzo mało egzemplaży tej gry wszystkie są na xboxsa a ja chce na ps3 na allegro jest tylko jedna sztuka urzywka za 200 zł

ocenił(a) grę na 9
Guldurs

Zamówiłem swój nowiutki egzemplarz naruto ultimate ninja storm 3 będzie najpóźniej w środe może się zmierzymy ? mój nick na playstation nettwork to GRACJANciawo czekam na odpowiedź

HUBERTciawo

Mój to Hakuzo_Guldurs90 jak znajdę czas to się odezwę :)

Guldurs

Większość od razu jedzie na Minato bo najłatwiejszy, dlatego radze na takiego przeciwnika Paina / Itachiego + Nejiego w supporcie, zazwyczaj wszyscy od razu po rozpoczęciu przechodzą do ofensywy dlatego taki Neji jest bardzo przydatny, dobra jest też Tenten, można dzięki niej dużo czasu zyskać. Jedną z lepszych rzeczy jest też notka na slow chakry, reszte już się w walce poznaje.

EMERSION

Niektórxy zawodnicy mogą się uwalniać w dowolnym momencie, jak do cholery? co mam naciskać??? gram w wersji na ps3 prosze o pomoc

karbaro

Nie bardzo wiem co masz na myśli. Jeżeli chodzi ci o chwilowy dopalacz to prawym analogiem w jakikolwiek bok, wtedy uwalniasz swój super - tryb.

EMERSION

Dzięki sprubuje

EMERSION

Dokłanie o to mi chodziło!!! dzięki za pomoc od ponad miesiąca nikt nie chciał mi jej udzielić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones