PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612961}
7,9 417
ocen
7,9 10 1 417
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2
powrót do forum gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

9/10

ocenił(a) grę na 7

Byłoby arcydzieło,ale moim zdaniem za dużo chodzenia w tej grze,choć jestem dopiero przy
walce Sasuke z Itachim,to każdy chyba potwierdzi,że nikomu nie chce się chociażby poruszać
od liścia do piasku taki kawał drogi etc.

ocenił(a) grę na 8
Agron334

Według mnie całkiem fajna gra gdyby bardziej dopracowali walkę z Kakuzo i walkę z Pain. Np żeby zrobić wszystkich Pain dzięki czemu była by ciekawsza i dłuższa. Co do chodzenia serio trochę przesadzili.

ocenił(a) grę na 7
Majer199

Nom zgadzam się,nie grałem w Storm 3,ale mogliby wymyślić coś w stylu możliwości teleportacji do danej lokalizacji na mapie,tylko sobie tam zaznaczasz,i na przykład zżera ci jedną czwartą chakry,a już tam się znajdujesz przeteportowany/a,całkiem dobry patent tak mi się wydaje ;D

ocenił(a) grę na 8
Agron334

Akurat w 3 jest mało chodzenia i to jest jeden z plusów :D ale za mało dopracowali walkę z Danzo bo wystarczy raz zabić i już jest pokonany a w anime lepszy niż Jezus;p a co do wojny połowa zupełnie inaczej zrobiona niż anime, w dużej ilości momentach pomieszane i zmyślone;/ ale i tak lepsza niż 2 bo dopracowali unikanie ataków przez podmianę a nie tak jak 2 że on często unika twojego ataku a tobie jak raz się uda to jest święto.

ocenił(a) grę na 7
Majer199

hmm jakie postacie występują w 3 których nie ma w 2 ? prócz Minato,bo wiem,że on jest ?

ocenił(a) grę na 8
Agron334

Naruto gdy umie używać trybu Kyuubi, Sasuke gdy dołącza do Akatsuki i gdy kontroluje już Susano, młody Kakashi, Obito, Guy, 1,2,3 Hokage, Temari, Kankuro, Killer B, Raikage i jego podwładny ale nie pamiętam jak miał na imię ale ma błąd włosy xd, Darui, Tsuchikage, Mizukage, Mifune, Danzo, Tobie - 2 postacie gdy walczył z Minato i gdy jest na 4 wojnie, Nagato gdy ma wszystkie techniki 6 Painów, 6 jinchuuriki, Hanzo, Haku, Zabuza, Kimimaro, Chiyo, Madara, i młodzi Naruto, Sasuke, Sakura, Lee, Gara. Chyba o nikim nie zapomniałem ale ogólnie postaci jest ponad 80 ;D

ocenił(a) grę na 7
Majer199

tak,tyle że Temari,Kankuro,Naruto,Sasuke,Sakura,Lee,Gaara są w 2 ; ) ale Kage są,to fajnie,a Jinchuriki wszyscy są,bo nie wymieniliłeś...?

ocenił(a) grę na 8
Agron334

Nie pamiętam dokładnie kto jest w jedynce xD wymieniłem 6 jinchuuriki.

ocenił(a) grę na 10
Agron334

3 to dno ledwo dają ci szanse zrobienia jutsu cały czas tylko walka wręcz

Agron334

czy w tej grze sa same walki jak np w Tekkenie? czy tez jest fabula, robi sie misje, otwarty swiat itd (jak np w Naruto: The Broken Bond)

ocenił(a) grę na 7
kebi17

Czemu nie zobaczysz filmików na YT? Jest otwarty świat.

Agron334

czy sa jeszcze jakies inne ciosy, kombinacje, spacjalene ataki oprocz tych w combo list i command list? czy z biegiem gry kupuje sie lub odblokowuje ataki? jestem na poczatku gry (walcze z Kakazu), wczesniej troche pogralem trening - i stwierdzam ze cos ubogo tych ciasow..

ocenił(a) grę na 7
kebi17

Odblokowujesz później takie postaci jak Nagato, Konan etc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones