PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715075}
7,4 263
oceny
7,4 10 1 263
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution
powrót do forum gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Zanim wejdę do menu głównego wyświetla mi się że gra nie może utworzyć pliku zapisu ponieważ
nie mam wystarczającej ilości miejsca na dysku, ale cholercia jasna mam 400GB wolnej pamięci.
Miał ktoś podobne problemy? Wiecie może jak sobie z tym poradzić?

ocenił(a) grę na 8
Szatan1997

MOJE jedyne rozwiązanie to to, że może na złym dysku grę zainstalowałeś. W końcu nawet jak masz np. na dysku D te 400GB, a na C - 8GB, to po zainstalowaniu na C , te 400GB się nie zda...

BadMichael07

Wszystko jest na C. Próbowałem nawet reinstalować grę ale też nie pomogło. Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi, cholera, chyba sobie nie pogram.

ocenił(a) grę na 8
Szatan1997

To najlepiej załóż temat w Centrum społeczności Steam tej gry, jeśli znasz angielski, na pewno ci pomogą. Tylko dokładnie opisz problem, to ważne.

BadMichael07

Widziałem już pytanie o to na steam ale nie ma odpowiedzi.

ocenił(a) grę na 8
Szatan1997

Jeżeli nie ma na to odpowiedzi to może też znaczyć, że odpowiedź jest banalnie prosta lub została już wiele razy ujawniona. Możesz poszukać głębiej w centrum społeczności, albo gdzieś w Google, na tym moje rady się właściwie kończą...

BadMichael07

Nie mogę nic znaleźć. Grając w inną grę miałem dokładnie ten sam problem i wystarczyło uruchomić jako administrator, tutaj to niestety nie pomaga.

ocenił(a) grę na 9
Szatan1997

Może w chmurze nie masz już miejsca.

ocenił(a) grę na 9
Szatan1997

A nie możesz zapisać w chmurze?
Czy sprawdziłeś czy mas wirusa?

kirmarks

Nie da rady, a wirusa nie mam, po za tym wszystko inne ładnie działa.

ocenił(a) grę na 9
Szatan1997

Zapytałem brata.
Zmień uprawnienia dostępu do pliku.

kirmarks

a jak to zrobic

ocenił(a) grę na 9
pawelkobasa

A na jaki system chcesz wiedzieć.

kirmarks

Windows XP

ocenił(a) grę na 9
pawelkobasa

kliknij prawym przyciskiem myszy (to ten, którego o ile jesteś praworęczny rzadko używasz) na folder a następnie ODZNACZ "tylko do odczytu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones