PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608015}
7,0 6 911
ocen
7,0 10 1 6911
Need for Speed: Hot Pursuit
powrót do forum gry Need for Speed: Hot Pursuit

9/10 - Samograj hehe

ocenił(a) grę na 9

Gra się w tego nfsa bardzo dobrze ale z poziomem trudności to twórcy trochę przesadzili. Nawet po wjechaniu na kolczatki jedną stroną samochodu spokojnie da się uciekać policji. Za czasów grona ktoś nawet wrzucał autorski filmik na Youtube'ie jak z przebitymi oponami z jednej strony samochodu spokojnie dawał sobie radę z policją. No łatwa jest to gra ale bardzo wciągająca i grywalna.

Plusy:
+ piękne trasy
+ pokaźna baza fur
+ znakomite poczucie prędkości (Szczególnie epizody na autostradzie przy mijaniu cywilnych samochodów)
+ oprawa audiowizualna
+ dynamiczny gameplay
+ fizyka jazdy

Minusy:
- krótka
- no jednak za łatwa, jakieś minimalne wyzwanie musi być
- drobne niedoróbki techniczne typu np. wyświetlanie się na HUDzie "PLAYER ONE" bo w menu nie da się wpisać własnej ksywki. (Widać było, że gra wyszła w pośpiechu)

9/10 za wrażenia z jazdy

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Spotkałeś jakieś zabawne glitche? :)

ocenił(a) grę na 9
thorin3

Z tego co pamiętam to nie. :)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Ja podczas jednego wyścigu użyłem Nitro(to z 4 specjalnych umiejętności przestępcy) i maksymalnie rozpędzony wjechałem w blokadę policji.Moje auto poleciało w diabelski młyn :D

ocenił(a) grę na 10
thorin3

Czasami na drodze jest wielka biała plama ( ja spotkałem ją w poziomach " future perfect " i " porsche patrol " ) jak w nią wjedziesz to wpadasz pod mapę i możesz tylko używać nitro ( które swoją droga pomyliło ci się z Turbo )

użytkownik usunięty
STAMiNA

Moim zdaniem nudna gra. Kolejne plansze przechodzi się mechanicznie, byle jechać do przodu i wciskać nitro przy prostych. Oryginalny Hot Pursuit to była gra gdzie każdą planszę chciało się przejeżdżać wielokrotnie, pobijać rekordy, każda plansza miała swój klimat. Tutaj tego już nie ma, po prostu przechodzi się kolejną planszę i tak dalej, zdobywa kolejne samochody. Grafika jest ładna ale gra nie ma duszy. Na dodatek wkurzające są te filmiki wprowadzające w wyścig i filmiki gdy zaczyna ścigać nas policja. Ciągle trzeba wciskać enter, ciągle tłumaczą o co chodzi, jak grać. Jeszcze za każdym razem gra chce łączyć się online. Niestety muszę stwierdzić że seria Need For Speed skończyła się gdzieś w drugiej połowie ubiegłego wieku. Pro Street, Shift jeszcze eksperymentowały potem to już równia pochyła.

użytkownik usunięty

Podobne wrażenie mam grając w nową część Flatout. Jedynka dobra, dwójka wyśmienita. Czwórka z kolei pozbawiona jest praktycznie wszystkiego co miała dwójka. Fizyka, model jazdy, model zniszczeń wszystko to leży w czwórce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones