PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608015}
7,0 6 915
ocen
7,0 10 1 6915
Need for Speed: Hot Pursuit
powrót do forum gry Need for Speed: Hot Pursuit

Klasyk!!

ocenił(a) grę na 10

Prawdziwy powrót do korzeni, gram w NFSa od IV części High Stakes i mogę śmiało
powiedzieć, jest to najlepszy NFS w jakiego grałem, niesamowicie odczuwalne prędkości oraz
klasyczny tuning samochodu, lakier :)
Fabuły brak, ale szczerze przy takiej grze jest kompletnie zbędna.
Takich NFSów mi trzeba, bo żaden jeszcze nie wywołał tylu emocji.

Wielkie brawa dla EA!!

ocenił(a) grę na 6
falkuu

"Powrót do korzeni"????????????????? - Czyś ty zgłupiał. W korzeniach był prawdziwy tuning a nie zasrany lakier... Jak dotąd to najgorszy NFS a nie najlepszy

ocenił(a) grę na 10
kacper4008

w korzeniach był prawdziwy tuning? wybacz stary ale pleciesz bzdury, ja nie gram w NFS od 2003, gram trochę dłużej i znam korzenie.Tuning został dodany dzięki popularności filmu Szybcy i Wściekli, dla mnie był to niepotrzebny dodatek.

falkuu

Dla mnie też niepotrzebny, ale w nowszych częściach. W Underground 1 i 2 wyglądało to dobrze, bo było świeże, dobry pomysł i wykonanie. Później było to już w prawie każdym NFS i gra moim zdaniem na tym traciła. Szczególnie odczuwają to fani starszych NFS. Jak wyszedł Carbon miałem wrażenie, że gra powinna nazywać się Need for Tunning, albo coś w tym stylu. Wracając do Hot Pursuit. Piękne samochody, przemyślane trasy, możliwość grania policją... Zręcznościówka na wysokim poziomie.

kacper4008

Stary, weź się nie ośmieszaj, NFS nie zaczął się od undergrounda...

ocenił(a) grę na 6
Patty Diphusa

Potwierdzam. Nawet w Hot Pursuit 2 nie było tuningu a ta część wyszła kiedy seria była już popularna.

falkuu

Zgadzam się w 100% !!! Bardzo realistyczne i szczegółowe odwzorowanie wszystkich modeli samochodów,cudowna grafika,świetny system sterowania/jazdy,wiele ciekawych i pięknych tras oraz super pomysł z wyścigami policyjnymi,czyli wprowadzenie zagłuszacza, impulsu elektro-magnetycznego oraz kolczatek !!! Najnowsza technologia rządzi ;)
Dla mnie najlepszy NfS w historii jak na razie !!!
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 8
falkuu

Grałeś od 4 części dopiero ?
To ominąłeś najlepszą część NFS czyli NFS III - Hot pursuit 1998.
Zdecydowanie najlepsza miodność, grywalność, świetne trasy, samochody i
fajny model jazdy.
Najlepsze części NFS to:
NFS 1995 9/10
NFS III - Hot pursuit 1998 10/10
NFS V - Porsche 2000 9/10
NFS - Most wanted 2005 8,5/10
NFS - Shift 2009 8/10
NFS - Hot pursuit II 2010 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones