PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608015}
7,0 6 915
ocen
7,0 10 1 6915
Need for Speed: Hot Pursuit
powrót do forum gry Need for Speed: Hot Pursuit

Lipa

ocenił(a) grę na 4

Mam wrażenie ze samochód prowadzi się sam ...kompletne 0 realizmu (wiem ze nie o to tu chodzi
ale jednak jakieś minimum by sie przydało) , dziesiejsze gry to 100% efektów i nic poza tym

ocenił(a) grę na 4
LazZzy89

Zgadzam się, model jazdy ostro ssie - drifty są idiotycznie zautomatyzowane, a nawet lekkie dotknięcie hamulca ręcznego powoduje obrót o 90 stopni. Cóż, ten NFS został stworzony przez kolesi od Burnouta i model jazdy jest podobnie uproszczony. Miałem nadzieję, że z tą odsłoną seria powróci do chwały, ale jak się okazało, nadzieja matką głupich. Ostatnim dobrym NFSem był dla mnie Porsche.

ocenił(a) grę na 6
Kelu

Zacznę od grafiki czyli plusa tej gry... bo temu że krajobrazy są piękne jak z pocztówki zaprzeczyć się nie da.

Jednak to chyba jedyna zaleta tej gry... krajobraz ładny bo ładny ale strasznie monotonny, nudzi się szybko. Tuningu tyle co nic, model jazdy tragiczny... ja chce żeby gra dawała mi rozrywkę a nie doznania wizualne. NFS HP jest po prostu nudny a zakup tej gry jest pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.

ocenił(a) grę na 9
KinoManiack

Chcę realizmu? Gram w Gran Turismo lub Forzę Motorsport. Chcę rozrywki? Gram w Project Gotham Racing Chcę CZYSTEJ I TOTALNEJ rozrywki? Gram w Burnout'a lub właśnie NFS Hot Pursuit! Jeżeli oczekiwaliście od tego tytułu realizmu to gratuluję. Gra jest świetna i basta! Easy to learn, hard to master. Pozdro!

bHAZd

No dokładnie... kto przy zdrowych zmysłach oczekiwał od gry arcade realizmu? o_O

ocenił(a) grę na 9
LazZzy89

Ludzie nie oczekujcie od tej gry realizmu to nie ta liga co GT5 czy FORZ-a, zupełnie nie o to chodzi. To jest gra typowo arcadow-a a model jazdy czysto zręcznościowy :PPPPPPPPPP. Nawiasem mówiąc gierka rewelacyjna i ciekawa odmiana od GT5 czy wspomnianej FORZ-y w które również gram namiętnie. A każdemu komu podobał się nowy |NFS polecam SplitSecound.

Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 5
LazZzy89

zainstalowałem grę, włączyłem wyścig, pojawił się zakręt, skręciłem dość delikatnie w lewo, auto weszło w poślig, wyszedłem z gry, odinstalowałem. To smutne, że nie można jechać w zakręcie nie wchodząc w drift. Nie oczekiwałem realistycznego modelu jazdy, ale takiego jaki był w tych starych NFS, a tutaj kompletnie ten aspekt zepsuto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones