PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608015}
7,0 6 915
ocen
7,0 10 1 6915
Need for Speed: Hot Pursuit
powrót do forum gry Need for Speed: Hot Pursuit

NFS - oceny?

ocenił(a) grę na 3

Dziwi mnie fakt, że wśród nowych NFS wyższą oceną mogą pochwalić się części łatwiejsze, co to za gra gdy większość tras możemy przejechać z wychyloną gałką do przodu. Ostatnią dobrą częścią NFS było Most Wanted.

ocenił(a) grę na 9
ScorpionsB

Według mnie Most Wanted jest najlepszą częścią (przeszedłem go 9 razy) ale jeśli uważasz że był on trudny to się nie zgodzę ,przechodziłem całą grę, przegrywając dosłownie nie więcej niż z 5 wyścigów. Na pewno trudniejszy był Pro Street. Poza tym łatwość gry nie dla każdego jest wadą, mam bardzo mało czasu na granie a nie mam zamiaru przechodzić jednej gry pół roku.

ocenił(a) grę na 8
ScorpionsB

Może będę wazeliniarzem, ale wydaje mi się, że to nie gry są trudne tylko raczej Wy jesteście już w tym dobrzy :P
Mam 21 lat i pierwszy raz gram w NFS i jak dla mnie gra jest trochę trudna i mnie to frustruje strasznie ;) Tak, więc może czas dla Was przerzucić się na coś innego? :P

ocenił(a) grę na 6
Piroman92

A może ty powinieneś sobie odpuścić? :P

ocenił(a) grę na 8
tomciog18

Pff. "Odpuścić". To słowo dla przegranych. :P
Dziś już mam we wszystkich wyścigach złoto. ;)

ocenił(a) grę na 8
ScorpionsB

dobrym pomysłem byłby jakiś sensowny system zmiany poziomu trudności czego często brakuje i co zadowoliłoby szersze grono odbiorców

ScorpionsB

Dlaczego wszyscy uznają łatwy poziom trudności za wadę? Bo wtedy jest się trve, a łatwe gry są dla gimbów? Ludzie, dorośnijcie. Czasami nie ma ochoty pier.dolić się z daną grą miesiąc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones