PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611233}

Need for Speed: Porsche 2000

Need for Speed: Porsche Unleashed
7,8 3 326
ocen
7,8 10 1 3326
Need for Speed: Porsche 2000
powrót do forum gry Need for Speed: Porsche 2000

8/10

użytkownik usunięty

wersja na psx była zdecydowanie lepsza ale i tak był bardzon dobry.
Świetna ścieżka dźwiękowa Morphadron'a genialna.

Nie grałem na PSX, ale dużo grałem na PC, więc nie wiem co lepszego jest w wersji na PSX. Bardzo dobra gra. Często do niej wracam. Nie ma jak poszaleć w Normandii, oczywiście na kierownicy. 10/10.

ocenił(a) grę na 9

PSX to gówno PC-ty są najlepsze.

tomucho77

Powiedział "Myślę, więc jestem" i znikł...

ocenił(a) grę na 9
Egon_Olsen

... i pojawił się.

ocenił(a) grę na 9

Akurat ścieżka dźwiękowa to najsłabszy element tego klasyka, ale gusta są różne, jak widać. :D

ocenił(a) grę na 9
Voytash89

Zmieniam zdanie: właśnie wybrałem się w nostalgiczną podróż po soundtracku z tej części i wcale nie jest tak źle, jak myślałem. Jakość utworów całkiem przyzwoita, ale nie zmienia to dla mnie faktu, że raczej utwory stanowiące miłe tło, aniżeli coś co miałoby się wybijać na pierwszy plan (jak np. miało to miejsce w Undergroundach).

Voytash89

Prawdziwa seria NFS zakończyła się na Hot Pursuit 2, tuż przed Undergroundem. Im dalej, tym gorzej. Może jeszcze Most Wanted jako tako wypada...

Przeszedłem obie, ta na PSX miała (chyba) minimalnie inny soundtrack, więcej utworów, natomiast co do modelu jazdy albo modelu kolizji, to wersja z PSX jest tragiczna. Jako miłośnik PSXa stwierdzam, że wersja PC była o wiele lepsza i bogatsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones