PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611811}
6,1 3 823
oceny
6,1 10 1 3823
Need for Speed: ProStreet
powrót do forum gry Need for Speed: ProStreet

kolor felg

ocenił(a) grę na 8

na wstępie, gre mam oryginalną, kupioną w sklepie( wersja PC ),

nie wiem czy to tak powinno być, a może to jakiś błąd w grze, czasem przed rozpoczęciem wyścigu, bez względu na typ, zmienia się kolor felg na inny niż je pomalowałem albo brakuje jakiegokolwiek koloru, albo czasem jest tak jak powinno być...

tak czy inaczej barwy felg szaleją...

czy jestem odosobniony w tym dziwnym przypadku?

ocenił(a) grę na 7
_aLEXander_

Jesteś odoosobniony u mnie wszystkie kolory są perfekcyjne.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

to, że tylko u ciebie są perfekcyjne, to nie znaczy, że jestem odosobniony w tym przypadku, na następny raz proszę sprawdzić słowa w słowniku, których znaczenia nie rozumiesz,

pozdro

ocenił(a) grę na 7
_aLEXander_

Nie rozumiem ciebie gościu co mam sprawdzić w słowniku ?

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

przeczytaj cały wątek, krok po kroku, powoli i ze zrozumieniem, jeśli nie załapiesz powtórz te czynności jeszcze raz, aż do skutku...

ocenił(a) grę na 7
_aLEXander_

Jeszczę ci raz powtórzę u mnie kolory felg nie szaleją. Jesteś odoosobniony.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Po pierwsze: to że Tobie (tomucho77) się tak nie dzieje, nie znaczy, że _aLEXander_ jest odosobniony. U mnie tak samo się dzieje z felgami :/ Nie wiem, czy to błąd czy co, ale nie zwracam na to dużej uwagi. Gdyby TYLKO on miał z tym problem znaczyłoby, że jest odosobniony. Ty jesteś JEDEN, więc nie pieprz -_-

ocenił(a) grę na 7
Crackarotto

Acha czyli ja jstem odosobniony z tymi felami ? Dobra a sterowniki do grafy macie aktualne ?

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

sterowniki? to bez związku w tak prostym błędzie...

ocenił(a) grę na 7
_aLEXander_

Ja twierdzę że to stare sterowniki karty graficznej odpowiedzialne są za to że masz wariacje kolorów felg.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

wariacje kolorów felg miałem od zawsze, a sterowniki często było aktualizowane... ale spoko nie łam się, zacząłem ten temat jako taką ciekawostkę, nie problem.. :)

ocenił(a) grę na 7
_aLEXander_

A jaki masz system ? czy nie jest to win 7 64 bit ?

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

XP x86, dobrze wiem, że wiele gier, przede wszystkim tych starszych, ma jakieś problemy z poprawnym działaniem na Win 7 x64

ocenił(a) grę na 7
_aLEXander_

No to jestem głupi nie wiem czemu masz te wariacje kolorów felg.

ocenił(a) grę na 8
Crackarotto

Dzięki, że ktoś (Crackarotto) to wytłumaczył w prosty i przystępny sposób, ja tak nie potrafię...

ocenił(a) grę na 7
_aLEXander_

_aLEXander_ głupotą jest zadawać tutaj takie pytania, bo jak dobrze zauważyłeś jest sporo trollów ze swoimi kretyńskimi jedno zdaniowymi komentarzami, które potrafią tylko zirytować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones