PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611811}
6,1 3 820
ocen
6,1 10 1 3820
Need for Speed: ProStreet
powrót do forum gry Need for Speed: ProStreet

Ta część chyba najbardziej ze wszystkich zmusza nas do osiągnięcia perfekcji na torze - ale dla mnie to nie przekłada się od razu na grywalność, bo tą psują inne rzeczy.

1. Minimalizm interfejsu i menu jest na poziomie "paint" i nie chodzi tutaj o to że nie wnosi to nic do klimatu gry, tylko oto że jest to zrobione możliwie w najbardziej obskurny, i nieciekawy sposób jaki tylko może istnieć.

2. Kolejna rzecz która miała budować klimat, to ten wodzirej pitolący nieustannie - jedyne co z nim można zrobić to wejść przez brzydkie menu do opcji i wyciszyć drania.

3. System nagród kuleje, można wylosować hamulce albo zawieszenie do swojego dragstera, po co to dragsterowi ?!

4. System kupowania markerów - zbędny. Po co mam kupować marker za 5000 skoro i tak mam same lekkie uszkodzenia które naprawia się za kwotę max ~3700 a czasami za sporo mniej. I po co w ogóle gra pyta mnie przed kolejnym wyścigiem czy naprawić uszkodzenia, skoro to w ogóle się nie opłaci przed końcem dnia.

5. Dlaczego w menu wizualnego ulepszania aut, wczytywanie winyli się tnie skoro cała gra działa płynnie na moim PC.

6. Dlaczego to jest takie monotonne? Wszystko jest drogie a ja mogę trzepać kasę w nieskończoność przechodząc jakieś proste wyścigi na płaskim torze? Wiem że potem robi się ciekawiej ale już jesteśmy znudzeni pierwszymi 5-6 turniejami.

7. Dlaczego mój lotus elise dostaje na autostradzie siły nośnej przy dużej prędkości i lata 3 metry nad ziemią jak pudełko po zapałkach nawet na najbardziej dociskającym aero?

ocenił(a) grę na 8
widz00

Każda gra wyścigowa jest inna, ma inny model jazdy. w nfs ps nie jest zbyt trudna, ogarnąć ją można przez parę wyścigów - polecam pobawienie się ustawieniami części, dzięki temu można rywali nawet zdublować na torze.

1. menu ujdzie. menu jak menu. muzyczka jest więc spoko.

2. nic nie rozumiem ??? :D

3. zawieszenie jest bardzo ważne w wyścigu drag. zaraz po ustawieniach przekładni. hamulce, to faktycznie ciekawe. system losowania nagród faktycznie jest wkurzajacy, poziom 4 wręcz nie osiągalny - można go odblokować oszukując - zdaje sobie sprawę z tego, ze niektórym to nie odpowiada. jak się wybierze odpowiednie auto, wszystkie najlepsze części (bez modyfikacji nadwozia). ustawi części to 6-7 sekund na 1/4 mili osiągalne bez problemu. tak samo z driftem, 5-23 tys.(mój rekord) pkt za drift.

4. jak dobrze rozegrasz (wybierając odpowiednio mistrzostwa) to tych markerów ci nie zabraknie.

5. gra musi mieć czas na odczytanie winyli - obrazków z dysku. więc musi minać trochę więcej czasu. polecam instalować gry na dysku ssd - o wiele szybsze rozwiązanie od magnetycznych.

6. fakt, zanim kupi się gallardo lub gtra trochę czasu minie. to jest miły akcent gry, nie wszystko dostajemy od razu na tacy.

7. nigdy nie jeżdziłem tym modelem. grip - gallardo; szybkość - gallardo; drift - nissan silva; drag - dodge charger '70.

pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones