PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609736}
6,4 6 310
ocen
6,4 10 1 6310
Need for Speed: Undercover
powrót do forum gry Need for Speed: Undercover

...dno

ocenił(a) grę na 3

Jakim cudem to ma ocenę 6.3 - nie wiem :/ Najgorszy NfS w jakiego grałem. Niestety - tego NfSa nie ratują nawet wpychane na siłę cycki :/
Minusy:
-zabugowany, tnie się, wywala, czasami chrzaniła się cała plansza
-patch pojawił się po roku i pogorszył grafikę usuwając niektóre elementy
-nudny, przewlekły, flakowaty, debilna fabuła (po co to w NfSie?)
-słaba fizyka, dziwny model jazdy
Plusy:
+rewelacyjny wręcz system nakładania vinyli który... WTF? - usunięto w kolejnych częściach
+muzyka, klimat menu
Zapamiętam tą grę - bo o takich gniotach się nie zapomina. Autorzy sami ją pogrzebali na siłę ją rozwlekając, próbując z niej zrobić film i wypuszczając na rynek zabugowany nieukończony produkt.
3/10 bo gdyby nie brać pod uwagę, ze to NfS to gra czasami ma swoje dobre momenty, a system vinyli był świetny

ocenił(a) grę na 6
draconpost

Co do tego zacinania się to chyba tylko wada twojego kompa bo ja osobiście grając niczego takiego nie doświadczyłam

ocenił(a) grę na 7
draconpost

Wszystko to wina słabego kompa :/

ocenił(a) grę na 3
McFlyPL

tja, pewnie, cięło się na Athlonie X2 64, 4GB ram, GeForce 9800GT a potem tak samo na Phenom 955 X4, 8GB ram, GeForce GTX 560Ti, na różnych sterach próbowałem, po prostu beznadziejna optymalizacja, na połowie kompów tak się działo, to były bezczelne ściny a nie niskie fpsy, patch wszedł chyba rok po premierze i polegał na wycięciu niektórych efektów, gra wyglądała jakby usunęli HDR i wstawili kiepawy bloom, poprostu zpartolili robotę

ocenił(a) grę na 4
draconpost

To nie do końca wina słabego kompa. Działo mi się to samo, a dla porównania w Hot Pursuit grałem przy rozdzielczości 1440x900 na pełnych detalach i nic mi się nie zacinało.
Poza wymienionymi, wielkim minusem jest także kolorystyka.

ocenił(a) grę na 4
draconpost

O tak, jedyna (dosłownie) dobra rzecz jaką mogę powiedzieć o tej części to muzyka z menu - klimatyczna, spokojna, hipnotyzujaca - tego w NFSie nie było. Poza tym gniot absolutny. Gdybym miał oceniać skalą dziesięciostopniową tę część w kategoriach całej serii, to zdecydowanie należy się 1. 4 dałem tylko z litości i resztek szacunku do producentów... wypuścić coś takiego na rynek? Typowo dla kasy, bo gra w ogóle bez pomysłu. I do tego jest marną kopią Most Wanted - z czego MW właśnie paradoksalnie ma lepszą grafikę (nie mówiąc już o rozgrywce) w sensie dopracowania, staranności wykonania, kunsztu grafików-artystów, etc. W undercover często miałem wrażenie, że nie mieli czym wypchać tej niby duzej mapy - albo puste góry z pojedynczymi drzewkami, albo do porzygu nudne miasto, którego nie sposób nawet zapamiętać - tak nijakie. Po przejściu gry nadal nie znam mapy na pamięć (gdzie w poprzednich częściach taka sytuacja była niemożliwa), utworów muzycznych też nie do końca i ogólnie się jeszcze chwilę pomęczę i dobiję do 100% przejścia gry, a potem odinstaluję w cholerę.

draconpost

Wogole sie z Toba nie zgadzam !!!
Po Underground 2, dla mnie 2 miejsce jak do tej pory z calej serii. Daje 9/10. Jak masz slabego kompa, to nie ma sie co dziwic, ze Ci sie wiesza. Ja nie mialem rzadnych problemow technicznych. Swietna nastrojowa muzyka, nareszcie jakas fajna fabula z Christina Milian i Maggie Q w roli glownej. Bardzo dobra fizyka jazdy, super wozy i nareszcie realistyczne osiagi samochodow !!! Ale coz, takie Twoje zdanie, Tobie akurat sie ta czesc nie podobala...tak bywa... Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 3
Shurtugal_Eragon

co do opinii na temat samej gry to o gustach się nie dyskutuje
co do samego działania gry to miałeś albo farta (na niektórych kompach działała ok)
albo grałeś w wersję spatchowaną (co zrobiono dopiero po roku)
ta gra powinna chodzić na kompie z jednym rdzeniem, pół giga ramu i geforcem 6600
u mnie cięło się to na dwóch rdzeniach, 4gb ram, GeForce 9800GT
sprawdzałem potem na czterech rdzeniach, 8giga ramu i GTX 560Ti
i jeszcze na GeForce 7600 i kilku Radeonach u innych osób
gra nie chodziła wolno tylko miała wszędzie jakieś zaciachy jakby ramu brakowało
ewidentny błąd optymalizacji, no i jeszcze po spatchowaniu się wywalała
poprawiono grafikę ale za to zbabrano optymalizację, tragedia
a co do Undergroundów to faktycznie przydałaby się trójka

ocenił(a) grę na 3
draconpost

zgadzam się z autorem tematu, 3/10, najgorszy NFS w jakiego miałem okazje zagrać

ocenił(a) grę na 8
draconpost

Muze ma dobrą ;D

ocenił(a) grę na 3
Liryczny_Wandal

Ta latynowska muzyka pasuje jedynie do takowych seriali z Esmeraldą czy inną Paolą na czele, a nie do wyścigów samochodowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones