PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609736}
6,4 6 311
ocen
6,4 10 1 6311
Need for Speed: Undercover
powrót do forum gry Need for Speed: Undercover

pc vs ps2

ocenił(a) grę na 6

grałem na pc świetna grafa model jazdy tez ok a na ps2 nie dość ze grafa z ps1 to jeszcze gówniane misje jak dla mnie porażka na ps2, ocenę wystawiłem ogólna

ocenił(a) grę na 5
czerwonypl1

Nie ma co porównywać PS2 do PC zwłaszcza jeśli grałeś na spoko kompie, chociaż i tak ta gra to szczyt możliwości PS2 i chyba więcej już z tej konsoli wycisnąć się nie da :PPPPP

ocenił(a) grę na 6
nexus0

nie chodziło mi o dosłowne porównanie ps2 do pc bo to całkiem inna bajka;-) myślę ze w ogóle nie udało im się przenieść przyjemności z gry jak na pc drętwe misje itp porównaj burnout-a obojętnie jakiego do nsf undercvr pozdrawiam

ocenił(a) grę na 5
czerwonypl1

Criterion games świetnie dawał rady ze swoimi produkcjami zwłaszcza, ze sztandarową którą jest Burnout i nie zależnie od platformy(PS2, Xbox, Xbox360, PC, PS3) gra prezentowała się świetnie i oferowała niezłą zabawę, jak dla mnie przynajmniej a miałem okazję grać na większości. Tylko na PS3 odpuściłem sobie Paradise City gdyż to to samo co na innych platformach.

Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 5
nexus0

To ty chyba nie grałeś w Blacka. Można smażyć placki na konsoli- taka grafa!

ocenił(a) grę na 5
Jimmy

Ok pominąłem Black-a a jak by nie było to produkcja Criterion Games wydawane przez EA, ale chodziło mi tu głównie o ich sztandarową serię którą każdy chyba kojarzy czyli Burnout. Oczywiście Black-owi nie można odmówić pięknej grafiki, jak na owe czasy prezentowała się wybornie nie mówiąc już o samej grze która również była świetna. Do dzisiaj egzemplarz na PS2 spoczywa w mojej prywatnej kolekcji. Szkoda tylko, że Bodycount w którego proces tworzenia zaangażowany był Stuart Black nie prezentuje się już tak wyśmienicie jak wspomniany wcześniej Black, chociaż strzela się przyjemnie i głownie o to chyba chodziło.
Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 5
nexus0

Mój poprzedni post był odpowiedzią na twój pierwszy w tym temacie. Nie wiem czemu drzewko się osrało. Chodziło mi oto, że Black to chyba był max tego co dało się wycisnąć z grafy ps2, a nie jakiś animowany Undercover.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones