PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685671}
6,3 2 206
ocen
6,3 10 1 2206
Need for Speed Rivals
powrót do forum gry Need for Speed Rivals

Grę sprzedałem jeszcze szybciej niż kupiłem, na prawdę nie spodziewałem się, że tak bardzo zj*bali tą serię, a nie grałem w nią od shifta unleashed (który był najlepszy z całej serii moim zdaniem, zaraz po underground 2). Byłbym w stanie przełknąć mała ilość samochodów, chory model prowadzenia, układ sterowania czuły jak w toyocie yaris i płomienie z wydechów buchające niczym z miotacza ognia, ale braku manualnej skrzyni w grze wyścigowej nie jestem w stanie zaakceptować. Żenada i porażka totalna, powinni płacić za nią odszkodowania, bo większego gówna w życiu nie widziałem. Ocena -300/10, gra nigdy nie powinna powstać.

ocenił(a) grę na 7
zengarden

gram w nfs od dwójki z lat 90 i muszę przyznać że Rivals jest o niebo lepszy od pseudo Most Wanted z 2012, The Run i HP. Wieczni malkontenci zawsze będą na wszystko narzekać. Te rzeczy które napisałeś pasują do Most Wanted 2012 ale na pewno nie do Rivals - całkiem niezłego NFSa.

Rockman92

The Run? Akurat The Run mi się podobał, w przeciwieństwie do Most Wanted.

ocenił(a) grę na 7
olekczerwony

też mi się podobał , nie dyskredytuję go .

zengarden

Fizyka prowadzenia przypomina symulację czołgu. Daje gaz do dechy a samochód buksuje kołami przez kilka sekund niemal stojąc w miejscu. Nawet nie ukończyłem dwóch eventów instruktażowych tylko poleciał uninstall.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones