PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611263}
6,5 4 445
ocen
6,5 10 1 4445
Need for Speed Shift
powrót do forum gry Need for Speed Shift

tak niska ocena...

ocenił(a) grę na 8

dla gry ktora praktycznie ociera sie o realizm, to wrecz niedorzeczne. Shift to najlepszy NFS w
jakiego gralem a gralem we wszystkie procz Undercover. nie znalazlem praktycznie slabych
punktow, nawet kompozycje muzyczne w menu to prawdziwe cudo. jedyne co mnie drazni to mapa
ktora zmywa sie z tlem i jest slabo widoczna, poza tym arcydzielo!

ocenił(a) grę na 9
born2run

Gra jest bardzo dobra nie wiem co za debile oceniali...widać wogóle nie grali

ocenił(a) grę na 8
Bavuul

Najbardziej mnie bawia komentarze, ze auto sie nienaturalnie slizga po torze. Jasne, bo wszyscy to komentujacy mieli przyjemnosc jechac lamborghini reventonem po torze wyscigowym przy 150km na godzine i wiedza lepiej jak auto wtedy reaguje:)

ocenił(a) grę na 9
born2run

Filmweb to wytwórnia trolli , lepiej założyć konto na zagranicznych serwisach tam nie ma tylu bezsensownych komentarzy. No ale my nic nie poradzimy trzeba to jakoś znieść , admini powinni wziąć się do roboty i zablokować konta spamerom i hejterom

ocenił(a) grę na 9
born2run

Z tego co poprzeglądałem komentarze to ludzie oczekują banalnego sposobu sterowania, do czego zresztą nfs'y przyzwyczaiły i nie cieszy ich wyczuwanie tych bryk tak żeby faktycznie osiągać wyniki. Bo "dodaję gazu i pływa od prawa do lewa". Wg mnie gra daje sporo satysfakcji i jest dopracowana, a mimo tego zespół który ją stworzył został wyje*any chyba właśnie za tę jakość :D I znów mamy proste nfsy.

born2run

U mnie wyskakuje "w 35% w twoim guście" - powinno być 0% ;). Taka moja szybka opinia ;).

born2run

Również nie rozumiem negatywnych ocen. Ludzie oczekiwali chyba trybu gry gaz na maxa i co jakiś czas ręczny i bedzie git. Otoz w tej grze recznego wlasciwie nie powinno sie uzywac a gaz i hamulec wciska sie na zmiane czesciej niz zmiane biegów. Dla mnie jedna z najlepszych gier samochodowych (Shift 2 unleashed rowniez rewelka chociaz model jazdy byl juz nieco bardziej "ułatwiony" dla własnie krytykujących mas)
jesli ktos nie ogarniał w tej częsci samochodem FWD i z wszystkimi asystami to nie wiem co trzeba byc za gamoniem..
no i wrazenie predkosci i walki na torze w obu czesciach znaaacznie lepiej niz Forza czy Gran Turismo.
A jesli ktos uważa ze tutaj samochody tancza jak na lodzie :D to polecam sprawdzic prawdziwe symulatory jak np rFactor - wtedy dopiero okaze sie ze wiekszosc z tych krytykantów w ogole nie powinna jezdzic w realu powyzej 120km/h ;)

ocenił(a) grę na 8
zonkia

Największym problemem tej gry jest jej tytuł - to świetna gra, ale słaby NfS.

Madoq

Jeśli założyć że uogólnienie NFS to uciekanie policji po miescie i arcadowe sterowanie to faktycznie w tych kategoriach 0/10

ocenił(a) grę na 5
born2run

Jak dla mnie straciła klimat need for speeda, gdzie jazda po ulicach miasta, nielegalne wyścigi i optyczny tuning. Gdzie każdy zderzak i spoiler było można dobrać ku naszemu widzi mi się i właśnie najchętniej czekała bym na powrót underground. ;)

ocenił(a) grę na 8
TrefnaPanna

Największym plusem tej części jest dla mnie widok z wnętrza auta, zrobiony wręcz perfekcyjnie. Samochodówki od tego dawno odeszły co mnie cholernie dziwi. Ja nie umiem grać patrząc na tył auta i dlatego wspomniane przez Ciebie spoilery czy zderzaki nie mają dla mnie żadnego znaczenia bo i tak ich nie widzę w czasie jazdy.

born2run

Też tak mam, nie potrafię jeździć z kamerą z tyłu auta, Shift jest masakrycznie fajny, 1 i 2 to jedyne z serii w które gram pomimo, że juz nie najnowsze. Polecam też gierki ze stajni SimBin.

@TrefnaPanna, taki niby "klimat" zaczął się dośc późno bo od Underground zaraz po filmie "Szybcy i poje...ani" więc jeśli to co napisałeś na tem klimatu gry jest twoim o niej wyobrażeniem to zakładam, że duuużo części NFS-a ci umknęło, pewnie z powodu wieku.

Aha, za co jeszcze lubię NFS Shift? Po zainstalowaniu dodatku można grać w LAN-ie, teraz to już nielada smaczek w grach.

ocenił(a) grę na 10
TrefnaPanna

no jak mozna to ocenic w kategorii pozostalych NFS, ręce opadaja XD

born2run

No nie przesadzałbym, gra jest świetna ale jest jeszcze system zadań pobocznych, generalnie bardzo fajny ale wypychanie z toru iluś tam przeciwników troszkę psuje jej obraz.

born2run

Zapewne realizmem jest wypychanie 10 przeciwników z toru wychodząc przy tym bez szwanku? Taa... Realizm w kur.wę. Już wolę GTR 2...

ocenił(a) grę na 8
Ziomaletto

Możesz sobie woleć nawet Mario Racing, nic mi do tego.

born2run

Bo Mario Racing to symulacja. :D Nie, tym razem to zniszczyłeś system XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones