PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754577}
7,5 173
oceny
7,5 10 1 173
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
powrót do forum gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom

Czy tylko ja się jaram tą grą? Oto najnowszy gameplay https://www.youtube.com/watch?v=shbvWYgr4K0.

Jak myślicie jaka jest szansa, że będą napisy?

ocenił(a) grę na 5
pauers

Ja czekam dude! :) Właśnie ogrywam pierwszą część i jestem okrutnie wkręcony! Doskonałą gra (pomimo pewnych mankamentów, m.in. z kiepską sztuczną inteligencją kompanów, albo "dziurawym" podkładaniem głosów do dialogów).

Balcerowicz

Czyli jednak ktoś jest! SUPER. Z tym "dziurawym" podkładaniem głosów to po prostu cecha jRPG. Nie wiem czy wynika ona z oszczędności czy z czegoś innego. Gram teraz w Persona 5 i jest dokładnie ta sama sytuacja

ocenił(a) grę na 5
pauers

No wiem, jednak tutaj jest tego wyraźnie za mało. Uważam, że to są sprawy związane z budżetem i czasem. Ale jak napisałem - nie przeszkadza mi to ani trochę.

Balcerowicz

Mnie np. brakuje typowo animowanych fragmentów ze studia GHIBLI. Jest ich zdecydowanie za mało. No i tak końcówka jest jakby na siłę. Po pokonaniu Dark Djinna powinien być koniec :P

ocenił(a) grę na 8
pauers

Final Fantasy VII 1997 oraz Final fantasy VIII 1999 są całkowicie nieme, a emocji więcej w nich niż 99,9% gier z dubbingiem. Do tego Final fantasy VII 1997 często wita w TOP 15 najlepszych rpg wszech czasów na poważnych listach i stawia się go obok takich arcydzieł jak np:
Fallout 2 1998 , Might and Magic VI 1998, Planescape Torment 1999,
System Shock 2 1999, Deus Ex 2000, Baldur's Gate II 2000, TES-Morrowind 2002,
KOTOR 2003, Vampire The Masquerade-Bloodlines 2004 itd.

Więc to, ze gra niema to malutka wada czego dowodem jest FF VII 1997 uważane za najlepszą odsłonę serii i wyżej ocenianą od 8, 9 i X.

Ni No Kuni 1 i 2 w Polsce są mało popularne. A mimo to do dwójki powstało fanowskie spolszczenie dla wersji pc, a kiedyś pojawi się pod remaster 1 części. Więc nie tylko seria Final fantasy będzie spolszczona przez społeczność.



pauers

Gra urzekł mnie bardziej , od samego god of wara i czekam bardzo

ocenił(a) grę na 8
frakol8

Jedynka jeszcze lepsza. Polecam. Pierwotna wersja wyszła w 2011 na Ps3,
a remaster 1 części pojawił się w 2019 roku na Pc i Ps4.

Na razie spolszczenie jest tylko do 2 części w wersji pc.
Ale sądzę, że kwestią czasu jest spolszczenie remastera 1 części skoro pojawiła się gra na Piecu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones