PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744637}
8,5 1 723
oceny
8,5 10 1 1723
NieR: Automata
powrót do forum gry NieR: Automata

W całości do przesłuchania:
https://www.youtube.com/watch?v=JSuYuPz0dlU

ocenił(a) grę na 9
Joimbo

Cudowny soundtrack! Dlugi i piekny, nostalgiczny nieco. Te glosy przypominaja mi jakby zmieszanie Japonskiego z Hebrajskim i Francuskim. Moze i wariat jestem ale tak to mniej wiecej czuje :)

ocenił(a) grę na 8
amsztel

Istna melancholia, jak sama gra. Słowa brzmią jakby mówione wspak. Tak sobie teraz myślę,czy to nie jest najlepszy soundtrack jaki kiedykolwiek powstał do gry wideo? 29 Marca ma wyjść 4-płytowa edycja do sprzedaży, 4 płyty samej muzy!!

ocenił(a) grę na 9
Joimbo

Niestety nowego Niera jeszcze nie ogralem, ledwo co skonczylem Horizona - tyle teraz dobrych erpegow wychodzi, ze czlowiek nie ma czasu wszystkiego ogrywac :) Przygode z Nierem zaczynam pewnikiem jutro.
Natomiast soundtracku slucham od kiedy tylko sie ukazal na YT gdyz jest po prostu niesamowity.
Swoja droga Horizon tez ma przepiekna sciezke dzwiekowa - lekko ponad 4 godziny :)
W moim topie chyba jednak wciaz znajduje sie OST z Beyond: Two Souls, Child of Light oraz Journey - polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones