PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642368}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,5 556
ocen
6,5 10 1 556
Niesamowity Spider Man
powrót do forum gry Niesamowity Spider-Man
użytkownik usunięty
Oluchna_92

lepiej ps3 ze względu na znacznie ciekawsze exclusivy, zwłaszcza te co będą w pierwszym kwartale 2013 jak i dotychasowe

Oluchna_92

xbox all the way, ps3 cały czas hakowane itd.

geefux

Xbox wymiata :D

Oluchna_92

Ja tez proponuje Ps3 duzo Exclusivow na poczatek 2013 nowe fajne gierki tylko na ps3. multi za darmo a placac dostajesz 3 gry za darmo na rok kosztuje 200zl a osobiscie nie posiadam wersij plus ale fajny dodatek a w Amazing spider man tez zagrasz :)

Oluchna_92

Najlepsze gry są na Xboxa...Fable, Gears of War, to najlepsze serie gier. Co ma PS3? Uncharted...?

geefux

Hmm... Uncharted God of war Killzone Gran turismo Infamous Resistance Heavy Rain Little big planet niedlugo The Last of Us oraz Beyond Two Souls troche tego jest :)

ocenił(a) grę na 8
eZio89

uncharted się zgodze bo nie ma takiej gry na x'a ale od gran turismo wolę forzę. killzone taki sobie i wyszły tylko dwie części na już leciwą ps3 więc exlusive to stary. tak jak god of war 3.( tu to w ogóle jeden tytuł) heavy rain fajne nawet ale bardziej to film interaktywny niż gra, wole alan wake.
Little big planet nie grałem ale podobno fajne. Resistance to żenada, grałem u kolegi w 2 i 3.

a kocham za to gears of war (cała trylogia na xbox 360) wiedżmina (tylko x'kloc) i fable.
The Last of Us wygląda jak uncharted i nic nowego raczej nie zobaczycie. jedynie god of war ten nowy będzie genialny ale w konfrontacji z gearsami i tak w moich oczach przegrywa. ja wolę ix'a.
pozdro dla posiadaczy wszystkich platform

liquid_ice_man

W sumie zdrowe podejscie do tematu skontrowanie moich tytułów tytułami na Xbox 360, a nie głupie próby hejtowania mnie, ale jednak moim zdaniem jesli chodzi o exclusivy to ps3 ma przewage nad xboxem, oczywiscie szanuje każdego kto mysli inaczej, a alan wake juz nie jest tylko na X 360

ocenił(a) grę na 8
eZio89

ale na ps3 go nie ma:-) a tak w ogóle to wydaje mi się że ci co mają ps3 będą za nim a posiadacze x'a będą za tą konsolą.
gry są różne ale po jednej i drugiej stronie fajne. argumentów jest cała masa. może powiem czemu ja wybrałem xbox 360.
grałem u kolegi na jednej i drugiej konsoli i jako że mam duże dłonie od razu bardziej przypadł mi do gustu pad z x'a. ten z ps3 jest dla mnie za mały. druga sprawa to to że xbox może stać w pionie jak i leżeć w poziomie. ps3 też można postawić na boku ale nie posiada on stosownych gumek zapobiegających ślizganiu. gry na x'a często są tańsze. więcej polskich wersji językowych. i poczytałem trochę i recenzenci niemal jednym głosem piszą o tym że gry multiplatformowe( przecież nie gramy tylko w exlusivy) najlepiej wyglądają na pc, potem xbox360 a na ps3 najsłabiej( tutaj to wina polityki sony wobec deweloperów) sam się przekonałem u kumpla jak grał w mafie 2 na ps3. ja grałem u siebie i lepiej to wyglądało.( więcej trawy 3d. lepiej poruszający się płaszcz, wiem niby szczegóły ale jednak) tak więc ja dalej polecam xbox 360.
ps. konect jest też moim zdaniem w ogólnym rozrachunku lepszy od move'a ma większy potencjał. wyobraż sobie że sterujesz konsolą i nie tylko ( bo x to też domowy serwer) głosem, ruchem. menu przesuwasz ruchem ręki. fajne to i ciekawe jak będzie dalej rozwijane ale tak jak mówei, potencjał większy.
pozdro

liquid_ice_man

To moze tereaz ja dam pare argumentów dlaczego ja wybralem ps3. Sprawe exclusivów zostawmy bo jak sam powiedziale ktos kto ma X 360 bedzie go bronil kto ps3 bedzie bronil jej, wiec zacznijmy od poczatku. tytuly multiplatformowe, tutaj masz racje jednym z powodów tego jest ze procesor cell jest bardzo ciezki to 100% opanowania go wydawcy nie daja sobie z tym rady dlatego w tej sprawie masz racje. Chociaz juz excusivy na ps3 wygladaja lepiej od tych na x 360 poniewaz wewnetrzne studia lepiej sobie radza z wnetrzem konsoli, ale jak sami mówi nadal nie wykrzesali 100% z tej konsoli. kontorlery mialem mozliwosc grania na obydwu padach i mi bardziej do gustu przypadł ten do ps3 według mnie lepiej rozmaszczone galki lepszy krzyzak i jakby wygodniej trzyma sie trigglery. Wiem jednak ze, zdecydowana czesc ludzi mowi za pad do X 360 jest lepszy. Zapewne mje odczucia sa spowodowane tym ze na x boxie gralem przyzwyczajony do pada na ps3, wczesniej tez troche gralem na X360 i nie mailem takich odczuc. Kierownic tutaj przewage bardzo duza ma ps3 ale wiadomo to jest zaleta tylko dla ludzi którzy lubia gry wyscigowe ( ja nie jestem ich fanem, ale przyznam ze na kierownicy Logitech GT grało sie niezwkle przyjmnie). Multik. na X boxie platny na ps3 opcjonaly ale tak naprawde nie potrzebny, jakies gry sie dostaje, niedawno mowilo sie ze X360 ma platny multiplayer ale wolny od wlaman. Ostatnie wlamanie na Xbox Live. Obalilo ten mit. Ostatnia sprawa kinect jest bardziej zaawansowany technicznie Move ma szybsza reakcje, ale tutaj nie oszukujmy sie oprocz Kinect sports i odpowednika na Mova sports Champions, Sorcery i 2 moze gier na Sharp Shootera ( nie wiem jak sie sprawa ma z kinectem ale chyba równie nie ciekawie) nie ma w co na tym grac, taka po prostu mila odmiana. W sumie wydaje mi się, że najważniejsze są tytuly excusyvne przy wyborze konsoli. Każdy kto chce kupowac konsole pewnie robi liste gier i patrzy na których mu bardziej zalezy. Polowa ludzi wezmie ps3 polowa X360 ( co bardzo dobrze pokazuje sprzedaz obu konsol)

ocenił(a) grę na 8
eZio89

sorki że nie pisałem ale coś mi się zepsuło.
mówisz że zostawiamy kwestie exlusive'ów a swoją wypowiedź opierasz właśnie na nich.

"excusivy na ps3 wygladaja lepiej od tych na x 360 poniewaz wewnetrzne studia lepiej sobie radza z wnetrzem konsoli, ale jak sami mówi nadal nie wykrzesali 100% z tej konsoli."

W sumie wydaje mi się, że najważniejsze są tytuly excusyvne przy wyborze konsoli. Każdy kto chce kupowac konsole pewnie robi liste gier i patrzy na których mu bardziej zalezy.

chcesz jako argument wykorzystywać tak niszowy sprzęt jak kierownica? dobra wygrywasz :-)
tytuły multiplatformowe stanowią lwią część wydawanych gier( powiem nawet że to 90%) więc tym co napisałeś tylko potwierdzasz wyższość x'a nad ps3. nie interesuje mnie ile procent konsoli oni wykorzystali, interesuje mnie na jakiej platformie gry są lepsze(znaczy, działają płynniej, wyglądają lepiej) a nie jakieś procenty.

multi płatne ok. ale przynajmniej jest porządek na serwerach bo jest większy odsetek ludzi dorosłych(czyt. mających pieniądze) a nie jak w przypadku ps3, gdzie może wejść byle szczyl i cię opluć co zresztą dzieje się nagminnie( chamstwo i brak wychowania, ale to domena darmochy właśnie)

kinect - wymieniasz tytuły podczas gdy ja mówiłem o potencjale sprzętu a nie o grach których, umówmy się nie ma tak na prawdę. a przyszłość należy do kinecta i jego uniwersalności. np. stawiasz x'a jako domowy serwer. podłączasz do niego przez wi-fi jakieś urządzenia i sterujesz wszystkim głosem i ruchem. to skok w przyszłość i aż nie mogę się doczekać jak go wykorzystają bo narazie to tylko jest super pomysł i fajne urządzenie.
tak więc dalej zostaje przy xbox 360 :-)
pozdrawiam

liquid_ice_man

Ja nie mówie, że X box jest zły tylko przy takim rozumowaniu to powinno sie kompa kupic a nie konsole poniewaz juz sredni komp bedzie mial lepsza grafe niz konsola. Co mi z tego ze Assassin Creed na X box jest ladniejszy niz na ps3 jak i tak moge zgrac na PC i bedzie jeszcze ladniejszy. Exclusivy to najwazniejszy punkt odniesienia. Na ps3 jest ich wiecej i tyle. Konsole sie do grania kupuje, a ps3 ma wiecej tytułów w które nie pogram na Xbox czy PC. Kierownica niszowa skad taki wniosek? Sadzisz ze dzieci sa zbyt tepe aby poprosic na urodziny abonametn do X boxa? Bo ja nie sadze wiec argument bez sensu. Wracajac do twojego wczesniejszego wpisu. Mówisz ze Alana Wake'a mozna uwazac na Exclusiv, ponieważ nie ma go na ps3 takim samym tokiem rozumowania mozna powiedziec ze Payday to Ex ps3 a Wiedzmin dwa X box a tak nie jest bo Wieska gralem w premiere na PC i to nie jest zaden tytul na wylacznosc. Moim zdaniem ps3 jest sensowniejszym zakupem niz Xbox wlasnie dla tytułow na wylacznosc których z nowym rokiem bedzie jeszcze wiecej Ja nadal zostaje przy Ps3. :)
Pozdrawiam

P.S Jeszcze Przypomina ze Microsoft ukatrupil pierwsze X box wraz z premiera X360 a Sony nadal wydaje jakies gry na ps2 moze taneczne badziewia ale fifa 13 tez ma wyjsc na ta konsole. Biorac pod uwage, że nowa genreacja najpewniej w pod koniec 2013 lepiej kupic kosole która bedzie bardziej wspierana gdy wejdziee nowy sprzet

ocenił(a) grę na 8
eZio89

dziwnie do tego podchodzisz. z tego co się orientuje temat naszej rozmowy oscylował wokół konsol. staraliśmy się udowodnić która jest lepsza dla nas. a ty mi tu wyskakujesz z pc. ok wiem że na pc wygląda wszystko najlepiej ale mnie to nie obchodzi bo ja chcę mieć konsole a nie pc. a z dwóch głównych graczy (co zresztą potwierdziłeś) na x'ie gry multiplatformowe wyglądają lepiej.
a jeśli chcesz dalej kontynuować temat exlusive'ów to powiem ci że tak na prawdę to te gry często reprezentują różne gatunki. tak więc przewaga ps3 jest wtedy gdy gracz zamierza kupić je wszystkie czyli lubi wszystkie gatunki. to żadkość. jedni nie lubią wyścigów, w tym przypadku gt5 to nie argument dla nie go. ktoś nie lubi shlasher'ów-gow to samo. znam takich co nienawidzą "konsolowych"(wiesz co mam na myśli, inna mechanika jest niż na pc gdzie sterowanie lest pod mychę) fps'ów, więc killzone i resistance(który notabene słabiutkii jest) jako argument też odpada. rpg? wielu ich nie lubi- to samo co wyżej.
co do multi to poczytaj fora tematyczne i zapoznaj się z informacjami graczy. może wtedy się przekonasz. a może nie:-)

"P.S Jeszcze Przypomina ze Microsoft ukatrupil pierwsze X box wraz z premiera X360 a Sony nadal wydaje jakies gry na ps2 moze taneczne badziewia ale fifa 13 tez ma wyjsc na ta konsole. Biorac pod uwage, że nowa genreacja najpewniej w pod koniec 2013 lepiej kupic kosole która bedzie bardziej wspierana gdy wejdziee nowy sprzet" nic dziwnego że wspierają ps2 skoro ta konsola to niewyobrażalny sukces. mimo że konsola sprzętowo dużo gorsza niż ps3 to rynek wciąż jest ogromny. jest popyt to i podaż się znajdzie.
a pierwszy x to niewypał więc po co go wspierać? maszczęście microsoft uczy się na błędach i x360 jest już dopracowany i dalej mnie nie przekonałeś:0(
pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
liquid_ice_man

Jesli ktos nie lubi Slaherów, gier wyscigowych fps ( resictance jest po protsu gra nie zla i tyle nic wiecej nic mniej ) i RPG to w takim razie co lubi?

ocenił(a) grę na 8
eZio89

jedni lubią tylko rpg tak jak mój kolega. inne gry go nudzą. mój ojciec tylko w wyścigi by grał, przede wszystkim w dirt'a. więc argumenty o exlusivach do nich nijak nie trafiają.

liquid_ice_man

NO to kazdy ma do wyboru Ktos lubi akcje GoW + Uncharted + za niedlugo The Last of US. Ktos lubie wyscigi Gt 5 + motorstorm ktos lubi RPG Demon's Souls. Do wyboru do koloru. Skoro twoj ojciec lubi wyscigi to kierownica do Ps3 jak znalazł., a róznice graficzne sa minimalne pomiedzy tymi platformami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones