PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642368}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,5 556
ocen
6,5 10 1 556
Niesamowity Spider Man
powrót do forum gry Niesamowity Spider-Man

Ogladam gamplaye, wszyscy grę chwalą, sam nie grałełm ale wydaje mi się dobra, ale nadziwić się nie mogę what the hell?!

ocenił(a) grę na 8
cezarywi

Ja właśnie też nie rozumiem o co chodzi. Nie jest to gra wybitna, ale naprawdę solidnie zrobiona. Poruszanie się po Manhatanie jest genialne (lepiej niż w Prototype), system walki bardzo fajny (jak w Batmanie), a do tego genialne teksty Spidermana (których w filmie mimo wszystko trochę brakowało). I jakby tego wszystkiego było mało, to mieszkamy u STANA LEE (twórca postaci Spidermana)!!

Haremhaton

dokładnie. Najlepsze jest jak connors wziął jego carte kredytową haha

cezarywi

Wyjasnie. Gra nie jest słaba według mnie najlepsza o pajaczku. Jako, że Spider; Man jest razem z batmanem moimi ulubionymi postaciami komiksowymi, a takzę jednymi z ulubinych w grach i filmach ( w grach przeqage ma Batman, nie trzeba chyba nikowu wyjasniac dlaczego) . gra sie calkiem fajnie. Jendak wszystko można bylo zrobic lepiej. Skradnia jest spoko zawijanie w kokon:) jednak wrogowie sa temi jak but wiec przyjemnosc z obezwladnienie przecienika pociychy jesta srednia. Walka na wzór batmana, ale slabsza i pozbawiona combosów dlatego, Poruszanie sie po Manhatanie jest fajne to naprawde twórcom wyszlo wielki + jesli chodzi o to, ale sam potencjal miasta nie jest wykorzystany. Fajny bajer ze zbieraniem kartek komiksów z których mozna zrobic pare kompletnych zeszytów, wpisy ponoc z twittera, ale to za malo gra 7/ 10 Fani pajaczka powinni ja podniesc

eZio89

Aha thnx

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones