PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642368}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,5 556
ocen
6,5 10 1 556
Niesamowity Spider Man
powrót do forum gry Niesamowity Spider-Man

Cóz przeszedłem już całą grę i muszę przyznać, że dobra. Mocnym punktem jest fabuła i było to dobre posunięcie twórców, że nie kopiowali bezsensownie filmu a przedstawili swoisty "epilog" z ciekawie dobranymi przeciwnikami, genetycznie zmodyfikowanymi.

System walki został całościowo zerżnięty z Batmana serii Arkham i to mi się nie podoba, gdyż można podpatrywać pomysły, anie je tak na chama powielać, nawet tak samo zrobili motyw z atakami z ukrycia. W dodatku system walki został w przeciwienstwie do poprzednich gier uproszony, nie ma większych kombosów po prostu na chama klikamy ppm i staramy sie unikać ataków przeciwnkia. Dotknęło to także walki z bossami, które sa łatwe i schematyczne, jedynie walka z Black Cat, która wystepuje notabene w misji pobocznej jest w miare zwawższa i wymaga zręczności. Z batmana ksopiowano również niszczenie się stroju tym razem podczas chaptera a razem z nowym mamy z powrotem odnowiony. Faktycznie bardzo dobre jest poruszanie się po miescie, a web rush czyli docelowe miejsca widziane z pod maski pająka powoduje, ze bajerancko szybko można zmienic położenie.

Grafika jest ładna, ale dupy nie urywa, ogólnie gra dobra, ale nie najlepsza, lepszą była już chociażby Spider-man 3, gdzie było mnóstwo bossów i ciekawsze walki bo tutaj mówie, mi wiekszy kłopot niekiedy sprawiali uzbrojeni bandyci a w szczególności roboty z tarczą czy huntery aniżeli np. finałowe starcie z Lizardem.

damianii

Co jest dobrego w przewidywalnej fabule? Zarażona populacja i Spidey może jedynie ją uratować swoim DNA. To tak zjechany pomysł z innych filmów jak i gier, że szok. Co do systemu się zgadzam częściowo, jest on beznadziejny, zerżnięty z Batmana ale niestety nie powielony. Bo gdyby tak było to przyjemnie byłoby walczyć jak w Batmanie. Twórcy gry schrzanili Spider-Mana nieprzemyślanymi misjami pobocznymi. Uwielbiam robić takowe, ale 3-4 rodzaje ich woła o pomstę do nieba. Bo ciągle to samo się dzieje niestety. I ewidentnie widać, że to sztuczne przedłużanie gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones