PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642368}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,5 556
ocen
6,5 10 1 556
Niesamowity Spider Man
powrót do forum gry Niesamowity Spider-Man

Ale też nie można narzekać. Według mnie ta gra jest jednak bardzo dobra. Huśtanie się na pajęczynie zostało zrobione dość fajnie, fabuła jest dosyć fajna, a walka została zrobiona podobnie jak w Arkham City. Jedyna rzecz na jaką można narzekać to walki z bossami i trochę spieprzone zakończenie.

ocenił(a) grę na 4
jakubek0206

Duży plus za jakąkolwiek fabułę w tej grze, a nie kopiowanie filmu. Jednak gra jest bardzo powtarzalna i czasami możemy sie złapać na tym, że patrzymy z niedowierzaniem na monitor i mówimy: "znowu?". Była to pierwsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem padem, więc często sterowanie Pająkiem dawało mi w kość. Pamiętam, że w jednym miejscu były barierki do pasa i mogłem przez nie przeskoczyć i się zabić, a w następnej lokacji były identyczne tylko w innym kolorze i już nie mogłem przez nie przeskoczyć, więc czasem gra oszukuje. Moja ostateczna ocena to 6/10. Ktoś mógłby się ze mną nie zgodzić, ale każdy czego innego oczekuje po Spider-Manie. Moje oczekiwania zostały w 60% spełnione stąd też moja ocena i mam nadzieję, że w przyszłości może doczekamy się pająka na miarę Arkham City, albo chociaż Asylum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones