PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642368}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,5 556
ocen
6,5 10 1 556
Niesamowity Spider Man
powrót do forum gry Niesamowity Spider-Man

Spider-Man jest chyba jedyną, której gry trzymają pewien poziom, zarówne te na podstawie filmu jak i te na podstawie szeroko pojętego uniwersum. Activision naprawde ma recepte na pajaka. Właściwie jedyną chyba nieudaną grą była pecetowa Spider-Man 2 The Game, którą robiło inne studio i wyglądała dalece od konsolowych.

ocenił(a) grę na 6
damianii

A Batmant? Ich poziom jest tysiąckroć lepszy. Choć trzeba przyznać że Spidey jest raczej na drugim miejscu. Inne gry to...powiedzmy sobie szczerze, nie wypały. Deadpool miał pobić Arkham Origins i Injustice a wyszła kupa gówna z brzydkimi teksturami, słabym humorem, i kiczowatością.

Bartonson12

Ale naprawdę uczciwy Batman pojawił się dopiero w 2009, a dobre gry ze Spideym były wcześniej stąd go pominąłem ;)

ocenił(a) grę na 6
damianii

Czy ja wiem. Batman Begins, który był filmówką cieszył się dobrymi recenzjami, lepszymi niż Amazing Spider-man. Batman Vengeance i Ris of Sin Tzu to jak najbardziej pozytywne gry. Spaprane zostało tylko Batman Beyond, oraz Batman Dark Tomorrow, a gry z wcześniejszych generacji, również biły na głowę gry Marvel'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones