PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765283}
7,4 768
ocen
7,4 10 1 768
Nioh
powrót do forum gry Nioh

Nioh to połączenie elementów z kilku gier. Główne chodzi tu o Dark souls, Onimusha, Diablo i Ninja grejden ewentualnie Tenchu. Grając w demo odniosłem przynajmniej takie wrażenie. System walki jest rewelacyjny. Są pewne elementy do poprawy i oby te dwa dema jakie wyszły pomogły w ich naprawieniu. Czekam na ten tytuł bo zapowiada się bardzo obiecująco.

nisaki

Gra jest dobra gdyby nie to, że opiera się na grindowaniu. Trzeba robić powtarzalne do bólu misje poboczne, inaczej zostaje się z poziomem daleko w tyle. Robiłem wszystko przez pierwsze 2 czy 3 kampanie, dalej już miałem tego dość, bo misje poboczne są okropnie nudne. W kółko wałkuje się tą samą mapkę. W efekcie nie byłem w stanie pokonać żadnego bossa, bo walka wyglądała po prostu śmiesznie. Bossów przechodziłem z pomocą graczy online, grindujących nie mało, skoro szybkim mieczykiem zadawali 20x większe obrażenia na cios niż ja "dopakowanym", wolnym toporem. Już w trakcie drugiego DLC miałem poziom 120, podczas gdy misje są na poziom 200-210. Na tym moja przygoda z grą się skończyła, bo nie jestem typem gracza mmorpg nabijającego poziomy godzinami ;)

Dodam, że początek gry na tyle mi się podobał, że w zapale zakupiłem od razu season pass, ale jednak na dłuższą metę gra nie okazała się tym, czego oczekiwałem :P

ocenił(a) grę na 8
intervigilium

Hah, mam podobnie, wlasnie skończyłem drugi dodatek na tym samym lvl co ty, ale jakoś nie odczuwam różnicy, gra jest trudna fakt, ale taka w końcu powinna być ;) Nieraz jednego bossa przechodziłem po 40 razy, ale w końcu sie udało ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones