PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699775}

Obcy: Izolacja

Alien: Isolation
8,1 4 119
ocen
8,1 10 1 4119
Obcy: Izolacja
powrót do forum gry Obcy: Izolacja

Patrze na te skradankowe, włóczykijowe, ślamazarne gameplaye i nie zachęca mnie to. Jeśli faktycznie ów gameplay będzie podobny do tego z "Outlasta" to z miejsca podziękuje "Izolacji".

Gdzieś czytałem, że będzie można przejść grę ani razu nie strzelając co dla mnie nie jest zaletą. :)

No sprawdzić na pewno sprawdzę ale odnoszę wrażenie, że ta przygoda nie będzie trwała długo. :)

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Teraz dopiero zauważyłem, że to survival horror czyli to prawie pewne, że mi nie podpasuje. hehe

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Zależy kto co lubi, akurat Outlast to dla mnie bomba i Izolacje też moze kupię.

ocenił(a) grę na 8
kapsel97

Outlast naprawde straszył,a Obcy tylko i wyłacznie irytuje i wku.rwia,zero pomysłu na rozgrywke,lepiej odłóż na cos sensownego typu Far Cry 4,bo Evil Within to tez wielka niewiadoma

ocenił(a) grę na 10
AdrianQ

Nie wiem czemu tak mówisz, pomysł jest, prosto z serii Alien :) I dlatego jest klimat

ocenił(a) grę na 8
kapsel97

Pomysł jest idealny,ale klimatu i wykonania napewno nie,niestety. Kolejny zmarnowany potencjał,dowiesz się gdy bedziesz po raz kolejny raz przez większą częsc misji kręcił sie w kółko i szukał przejscia do nastepnego poziomu,takiego czegoś nie trawie. I gdzie tu miejsce na banie,gdy przewertuje pare pomieszczeń na wylot? Coś strasznego,i nie chodzi tu niestety o obcego,bo nawet do niego nie doszłem

ocenił(a) grę na 8
AdrianQ

Nie doszłem,a już mi się odechciało grać

ocenił(a) grę na 9
AdrianQ

Jakim cudem Ty już grasz skoro nie było premiery? Jesteś redaktorem jakiegoś portalu branżowego i dostałeś grę przed premierą?

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Widzę, że na TPB leżą już od 30 września piraty pod PS3 i XBOXa 360.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

No na TPB to na konsole już jest, mój kumpel na X360 sobie pyka :(

ocenił(a) grę na 8
kapsel97

Nie redaktorem,ale po to wczesniej wszystko ogrywam,aby ktos kto chce kupic zapoznał sie z opiniami graczy (bo recenzje kontrowersyjne sa) i nie zmarnował ciężkich pieniedzy. Moze komus sie spodoba,ale według mnie niewielu

ocenił(a) grę na 9
AdrianQ

No ale skąd masz grę skoro nie było jeszcze premiery?!

Grasz na piracie na konsoli innego wytłumaczenia nie ma.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

No a jak myslałes, nie pracowalem w niemczech/UK wiec nie mam na orginały

STAMiNA

Recenzje są podzielone, ale wiele osób skarży się na poziom trudności i częste ginięcie które bardziej wynika z losowego zachowania Obcego aniżeli dania d..y przez gracza. Kupię na pewno i się sam przekonam, ale jeśli Sega znowu dała ciała, to był to ostatni raz, bo po tej grze wygasa podobno ich licencja na prawa do Aliens.

ocenił(a) grę na 9
Turkisz80

No ponoć gra jest liniowa. :///

btw tą grę zrobiło studio Creative Assembly, które wydawało tylko te nędzne Total Wary.. Tak se mówię. hehe

Pirat PC już w sieci: http://sceper.ws/2014/10/alien-isolation-codex.html
:D

ocenił(a) grę na 9
Turkisz80

>częste ginięcie które bardziej wynika z losowego zachowania Obcego aniżeli dania d..y przez gracza.
Dokładnie tak jest. Oskryptowany Obcy siedzi nam na ogonie. Frustrująca jest to gra. Szkoda bo mogłaby być całkiem spoko.

ocenił(a) grę na 8
Turkisz80

Bo dla wielu osób gra ma być łatwa. Dla mnie to oczywiście bezsensu bo gra musi być trudna!

ocenił(a) grę na 9
Boskigrom

Świetna gra

ocenił(a) grę na 9
arieljarosz

True story.

ocenił(a) grę na 3
STAMiNA

Za co 9 ?

ocenił(a) grę na 3
STAMiNA

TY JESTEŚ jakimś cymbałem ? Narzekasz na grę, a dajesz 9/10 ?

ocenił(a) grę na 3
STAMiNA

gra jest okropna i z mojej strony 3/10 i wyjasnienia dlaczego https://www.filmweb.pl/videogame/Obcy%3A+Izolacja-2014-699775/discussion/Jeden+z +największych+przereklamowanych+gniotów+21+wieku,3264249

ocenił(a) grę na 9
Movie_Crash_Man

Nie znasz się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones