PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608880}

Ojciec chrzestny

The Godfather
7,3 3 837
ocen
7,3 10 1 3837
Ojciec chrzestny
powrót do forum gry Ojciec chrzestny

7/10

ocenił(a) grę na 7

No 7/10 taki średniak , nie ma tu za dużo do gadania. Uwieść mnie nie uwiodła, narzekać też nie będę. Gdybym miał porównywać Godfathera do Mafii to ta druga gra, by zwyciężyła zapewne. Wnerwiał trochę system strzelania i gangsterzy z shotgunem, którzy mieli postać na 2hity, momentami trzeba było sie wykazać lepszą zręcznością. Fabuła też trochę "taka ooo" <SPOILER START> głownie chodzi mi o emilinowanie połowy głównych członków naszej rodziny, bo się okazuje, że są zdrajcami, czy tez inne nieprzypadkowe śmierci naszych bliskich. Nie wiem jak jest w filmie, bo nie oglądałem. <SPOILER STOP> Ogólnie tytuł warty sprawdzenia jak najbardziej.

ocenił(a) grę na 7
Lesterixer

No 7/10 taki średniak , nie ma tu za dużo do gadania. Uwieść mnie nie uwiodła, narzekać też nie będę. Gdybym miał porównywać Godfathera do Mafii to ta druga gra, by zwyciężyła zapewne. Wnerwiał trochę system strzelania i gangsterzy z shotgunem, którzy mieli postać na 2hity, momentami trzeba było sie wykazać lepszą zręcznością. Fabuła też trochę "taka ooo" &lt;SPOILER START&gt; głownie chodzi mi o emilinowanie połowy głównych członków naszej rodziny, bo się okazuje, że są zdrajcami, czy tez inne nieprzypadkowe śmierci naszych bliskich i wkońcu mozna było odczuc, ze w naszej rodzinie zostali tylko gangsterzy, którzy mają moze maksymalnie z 3 wyglądy tekstur twarzy Nie wiem jak jest w filmie, bo nie oglądałem. &lt;SPOILER STOP&gt; Ogólnie tytuł warty sprawdzenia jak najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones