PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612633}
5,6 274
oceny
5,6 10 1 274
Operation Flashpoint: Red River
powrót do forum gry Operation Flashpoint: Red River

4/10

ocenił(a) grę na 4

4/10 Ale ta gra­ jest toporona i­ nudna chociaż i tak­ o klasę lepsza­ (czytaj 1 punkt­ hehe) od Dragon­ Rising. Przyznam­ szczerze, że­ usypiałem. Były­ sytuacje, że nic­ się totalnie nie­ działo. Mnóstwo­ chodzimy :| (na­ prawdę spacerów w­ tej grze jest od­ liku, jazda­ samochodem to tylko­ drobne urozmaicenie­ ;)) po­ Tadżykistanie i­ tylko tam więc cała­ gra odbywa się na­ "jednej mapie" :D­ Tak to nie żart Red­ River to jedna­ lokacja hehe.­ Schemat rozgrywaki­ to albo obrona­ danego sektora i­ wycofywanie się­ albo najazd na dany­ sektor i­ czyszczenie. Tak­ nic poza tym. Jak­ otrzymamy większe­ obrażenie wyginamy­ śmiało ciało (Tak,­ jest jakaś ch$%owa­ animacja jak nasza­ postać się wygina­ WTF? nic nie możemy­ zrobić i­ najczęściej w tym­ momencie przeciwnik­ nas wykańcza.­ Brawo!) i musimy­ się podleczyć.­ Leczymy także­ kompanów z drużyny­ i rozdajemy im­ rozkazy - rzadko­ się przydaje ale­ jednak jest pomocne­ hehe. W dodatku­ bindingi komend są­ takie średniawe bo­ zdefiniowane pod­ "Caps Lock" +­ kursory ruchu "w"­ "S" "A" "D" co jest­ niewygodne. Grę już­ przechodziłem w­ musu. Codemasters­ niech lepiej zajmie­ się samochodówkami­ bo lepiej im to­ wychodzi. Mocno­ niedopracowany FPS,­ w którym ewidentnie­ widać brak pomysłu­ na gameplay.­ Strzelanie też śnie­ za ciekawe i dużo­ mu brakuje do­ ogólnopojętej­ fpsowej miodności­ (Najgorsze i­ irytujące jest jak­ strzelasz w gościa,­ który jest­ centralnie na­ celowniku a nie­ dostaje :// i tak­ notorycznie!­ Potrafisz strzelić­ serią 4x i typ nie­ leży :// z drugiej­ strony przeciwnik­ dostaje wtedy kiedy­ się tego nie­ spodziewasz heh,­ Brawo!). Celowanie­ także jakoś nie­ najlepsze, takie­ wolne jakieś ehh.­ Grafika ujdzie,­ wymagania małe. A­ nie dość, że łazimy­ jak na wycieczce w­ Tatrach to mnóstwo­ czasu spędzamy­ jadąc Hummerem­ słuchając­ pasjonujących­ dialogów. Świetna­ sprawa prawda?­ :> Gry nie­ ukończyłem bo do­ ch$ja w ostatniej­ czy przedostatniej­ misji nie mogłem­ znaleźć wyrzutni­ rakiet aby­ zlikwidować dwa APC­ i śmigłowiec.

STAMiNA

jazda hammerami przed misjami i to amerykańskie p-i-e-r-d-o-l-e-n-i-e doprowadzają do szału,fakt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones