PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714510}
8,6 3 414
ocen
8,6 10 1 3414
Ori and the Blind Forest
powrót do forum gry Ori and the Blind Forest

Czyste ARCYDZIEŁO!

ocenił(a) grę na 10

Piękne, niesamowicie emocjonalne przeżycie! Kocham Moon Studios za tę grę! <3
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! :-)

ocenił(a) grę na 10
MikoGamerPL

zapomniałeś napisać, że bardzo trudna. Tylko czekać na kolejną platformówkę od Moon Studios

ocenił(a) grę na 10
Masterboy

Osobiście miałem trzy momenty nad którymi spędziłem więcej czasu. Ogólnie rzecz biorąc gra nie wydaje mi się aż tak trudna jak niektóre platformówki. Grę ukończyłem na 100% w 11 godzin i bawiłem się świetnie :-)

ocenił(a) grę na 10
MikoGamerPL

ja 6 razy, pierwszy raz w ponad 12 godzin, 1200 razy zginąłem, szósty - nieco ponad 3 godziny i 19 zgónow, Za kazdym razem poprawiałem wynik

ocenił(a) grę na 10
Masterboy

Ja grę przeszedłem dopiero raz ale wydaje się, że 100% w 11 g. to nie jest zły wynik... Śmierci miałem niecałe 500 :-)

ocenił(a) grę na 9
MikoGamerPL

Ja za pierwszym razem 100% w 11 godzin i 3 minuty. 560 zgonów. ALe to była wersja dłuższa bo definitve edition.

ocenił(a) grę na 9
Masterboy

Bardzo trudna? Moim zdaniem co najwyżej średnia. Tam nie było jakichś niesamowicie trudnych etapów zręcznościowych. Czasem za to trzeba było pomyśleć gdzie iśc i co zrobić. Trudny to jest Rayman z 1995. Świetna platformówka ale mega trudna.

ocenił(a) grę na 10
MikoGamerPL

Również czekam na kolejną produkcję od Moon Studios :-) Ori było niesamowitym i bardzo głębokim doświadczeniem, więcej takich platformówek proszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones