PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=822467}
8,4 257
ocen
8,4 10 1 257
Outer Wilds
powrót do forum gry Outer Wilds

Premiera

ocenił(a) grę na 5

Dlaczego nie można wystawić oceny? Gra miała premierę kilka dni temu. Standard na fw...

qiks33

FW jest tworzony przez użytkowników, następnym razem sam możesz dodać kontrybucję z datą.

ocenił(a) grę na 5
Nausicaa_Serafen

Często jest tak, że kontrybucja czeka na zatwierdzenie miesiącami, co jest jakimś absurdem.

qiks33

Możesz już ocenić ;)

qiks33

Dlaczego tak niska ocena? Właśnie ukończyłem grę i jestem pod ogromnym wrażeniem, zarówno jeśli chodzi o fabułę, jak i rozgrywkę - dawno nie miałem do czynienia z tak satysfakcjonującą eksploracją. Grafika nie powala, ale nie wygląda też źle, a drobne spadki klatek na sekundę w niektórych momentach to też naprawdę niewielka wada.

ocenił(a) grę na 5
vindek

Drobne spadki? Gra ma takie spadki fps'ów, że aż się grać odechciewa. Na niskich i na wysokich działa tak samo. I bardzo mnie też irytowały nieme dialogi. Nie mogłem dać wyżej.

qiks33

Jedyne spadki jakie zauważyłem były podczas lądowania na planetach, choć to też nie zawsze, a grałem na wysokich w 1080p. Poza tym z tego co widziałem recenzenci nie narzekają na spadki klatek, więc problem może leżeć gdzieś indziej. A z niemymi dialogami początkowo miałem problem, ale szybko się przyzwyczaiłem i stwierdziłem, że to nawet lepsze rozwiązanie niż wciskanie w usta kosmitów języka angielskiego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones