PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707420}
7,9 2 239
ocen
7,9 10 1 2239
Outlast: Whistleblower
powrót do forum gry Outlast: Whistleblower

Na wstępie chciałbym napisać że nie jest to kolejny idiotyczny temat typu "Elo, pytajcie co chcecie
wiedzieć bo ja się znam" tylko tak krótko wyjaśnię kiedy to się dzieje czasowo bo zobaczyłem, że
na YouTube jest sporo osób które tego nie do końca rozumieją.
Linię czasu Waylona będę oznaczał literą "W", a Milesa literą "M"

W - Wysłanie maila do Milesa
M - Odebranie maila

To dzieje się chyba mniej więcej w tym samym czasie i dalej aż do spotkania z Eddiem, Miles
dalej jedzie

W - Zamknięcie w szafce i uśpienie przez Gluskina
M - Dojechanie i wejście do szpitala

Park był nieprzytomny ok. 12 godzin, czyli mniej więcej tyle ile trwa czas akcji podstawki.

W - Zabicie Eddiego Gluskina
M - Śmierć Milesa

W zakończeniu chodzi o to, że Miles został nowym Walriderem, czyli go teoretycznie kontroluje.
Dlatego zabija tego złego na końcu, ratując Waylona i wypychając swój samochód gdy ten nie
mógł się uruchomić (przynajmniej ja tak to widzę, chyba że próbował zaatakować Parka za to że
kradnie jego własność :P)

Mam nadzieję że wyjaśniłem i jeśli gdzieś się pomyliłem to proszę o poprawkę

ocenił(a) grę na 8
Gyp

A śmiesznie się kończy bo wychodzi ze szpitala tym samym głòwnym wejściem którym w podstawce próbował wejść na początku ten dziennikarz główny bohater

ocenił(a) grę na 8
Gyp

A mógłbyś coś więcej powiedzieć kim lub czym był ten Walrider i w jaki sposób zabicie Billy'ego w podstawce miało zapobiec temu całemu złu ?

ocenił(a) grę na 7
Maestro_filmaniak

Chmurka nanorobocików sterowana przez inne osoby (wcześniej przez Billy'ego)

ocenił(a) grę na 8
Gyp

A, faktycznie było coś na temat tej nanotechnologii w którymś ze znajdowanych po drodze dokumentów.
BTW wg mnie na końcu powinna być opcja wysłania maila z tymi informacjami lub nie. Mimo wszystko gra bardzo dobra, nie mogę doczekać się drugiej części.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
AssEater

heh, odezwal sie ten ktory ma nie-pedalski, mimo ze ma zamiłowanie do wpie**ania dupska :D

ocenił(a) grę na 7
Gyp

Przynajmniej ja tak ten nick widzę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones