PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726301}
7,2 2 223
oceny
7,2 10 1 2223
Outlast 2
powrót do forum gry Outlast 2

skończyłem serię Outlast przebnąłem przez jedynkę + dlc no i przez sam sequel. Powiem tyle jak dla mnie ciekawa seria. Porządne, mroczne i niepokojące horrory może nie najlepsze ani najstraszniejsze ale warte uwagi. Outlast 1 świetny klimat, niezła fabuła, fajny gameplay no i kilka makabrycznych scen ale finał słaby tyle. Dlc Whistleblower Fabularnie niezłe rozwinięcie podstawki i lepsze zakończenie, klimat i gameplay trzymają poziom no i kilka makabrycznych scen ale horror śladowy. Także do dwójki miałem dość spore oczekiwanie i jeszcze nawet miałem w pamięci słynne demo gdzie na końcu traciłeś no jaja i to krwawo ehh i te reakcje Youtuberów takie piękne. Tydzień temu skończyłem dwójkę w jakieś 6 godzin i powiem że było super choć nie bez wad.

Plusy:
+Naprawde dobra fabuła z mocnym finałem
+Świetne lokacje i klimatyczne
+Klimat iście religijny
+Wizualnie pięknie
+MOMENTY jeszcze mocniejsze niż w jedynce
+Gameplay taki jak poprzednio i wciąż przyjemny

Minus:
-Momentami za długa szczególnie na początku
-To uciekanie szczerze momentami nuży
-Momentami frustrująca

Moja ocena 9,5/10

Podsumowanie:
Gra prawie perfekcyjna nawet byłem gotów dać 10 ale ostatecznie daje 9,5. Pod każdym względem lepszy od poprzednika ale wciąż nie perfekcyjny mimo to polecam zagrać. W każdym dla mnie fajny powrót do growych horrorów. A w planie mam kilka ciekawych horrorów jak Amnesia czy Slender Arival.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones