PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726301}
7,2 2 217
ocen
7,2 10 1 2217
Outlast 2
powrót do forum gry Outlast 2

Już dziś premiera! W końcu się doczekaliśmy ;)

rocky_filmaniak

Najgorsze, ze nie widzę tej gry w żadnej ofercie znanych sklepów z elektroniką, tak samo brak pudełkowej wersji gry na portalach aukcyjnych i porównywarkach cenowych. Dziwne, że nie oferowali też tej gry w preorderze. Co się stało? Czy gra wyjdzie w wersji pudełkowej i jaka będzie jej cena?

michal_konieczny

Z tego co pamiętam poprzednia część też nie miała pudełkowej wersji, jedynie cyfrową i tu będzie podobnie, jedynie na ps4 ukazała się cała trylogia wraz z dodatkiem Whistleblower właśnie w wersji pudełkowej, choć nie wiem czy będzie dostępna u nas w elektromarketach czy jedynie poprzez sklep internetowy, ja z racji tego, że mam konsolę chyba skuszę się na tę trylogię, przy okazji przypomnę sobie poprzednie części a cena też korzystna bo ±130zł to prawie tak jak sama cyfrowa dwójka.

rocky_filmaniak

Dzięki za odpowiedź. Trochę szkoda, że nie powiększe swojej pudełkowej kolekcji gier. Tak czy inaczej zapowiada się niezła frajda. Planuję zakup PS VR, co myślę, że jeszcze bardziej wzmocji doznania. Gra jest obłędna i warta jest każdej ceny. Pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones