PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726301}
7,2 2 223
oceny
7,2 10 1 2223
Outlast 2
powrót do forum gry Outlast 2

Outlast 2 - recenzja

ocenił(a) grę na 8

Produkcja jest bardziej otwarta niż pierwsza część, posiada dużo ostrzejsze tekstury. Modele postaci, gra świateł i ogólny poziom wizualny moim zdaniem stoją o klasę wyżej. Outlast 2 prezentuje się naprawdę przyzwoicie, pomimo wielu niedoróbek technicznych, które umiejętnie maskuje mrok. Nie można również wiele zarzucić efektom dźwiękowym. Muzyka podbija tempo kiedy jest potrzeba, z kolei wszelkie jęknięcia, szelesty i odgłosy wydawane przez wrogów dobiegające z ciemności wzbudzają niepokój. Wszystko to powoduje, że staramy się dokładniej badać otaczającą nas przestrzeń, by nie natrafić na zagrożenie. Outlast 2 potrafi być przerażający. Gra posiada niesamowity klimat, gdy gra się na słuchawkach w nieoświetlonym pokoju.
Mój GAMEPLAY: https://www.youtube.com/watch?v=qd8cx0dtDFw

Veneea

Dziewczyna która gra?Ewenement

ocenił(a) grę na 8
borsuk96

Bierzemy ją?

borsuk96

Już nie taki ewenement

ocenił(a) grę na 8
Veneea

Długi jest ten outlast, czy tak samo jak poprzednio czyli prawilne 5-6h.

użytkownik usunięty
conti01

Jeżeli grasz na odpowiednim poziomie trudności, zbierasz wszystkie kartki i nagrania, które wpływają na fabułę gry, to tak 8 godzin spokojnie grasz, może nawet 9, ja ukończyłem w 8 godzin z wszystkim, i na razie moja ocena dla gry nie jest za duża, bo wiele jeszcze jest do poprawy, ale nie za bardzo chcę ci spoilerować, o ile masz zamiar zagrać.

ocenił(a) grę na 8

No właśnie zacząłem grać i jak na razie spoko jest, zwłaszcza ta duża babka z kosą. A zakończenie rzeczywiście takie słabe? Bo ptaszki ćwierkają, że jest dosyć kiepskie.

użytkownik usunięty
conti01

Możesz sobie poczytać mój post "Outlast 2 Recenzja po ukończeniu gry" gdzie dokładnie opisałem wrażenia i ogólnie całą zawartość gry w pigułce, tam również opisałem fabułę i zakończenie, które owszem do najlepszych się na razie nie zalicza, i bez dlc ciężko coś powiedzieć.

ocenił(a) grę na 6
Veneea

W połowie było mi już nudno cały czas tylko uciekanie....Dlatego skończe to historie oglądać na Twoim kanale..Ta gra byłaby genialna gdyby nie te uciekanie które wybija z imersjii...Powinno być ale nie w takim rozmiarze z 5 ucieczek na całą gre i każda inna .

ocenił(a) grę na 8
twokill

To prawda, uciekania w tej grze jest mnóstwo. Momentami powodowało to znudzenie i irytację :D

ocenił(a) grę na 6
Veneea

Właśnie zdecydowanie wole jak w takich produkcjach idą bardziej w interaktywny film .Zwiedzamy zwiedzamy i nagle jakaś pogoń żeby napiecie było budowane tak jak przez pierwsze 15-20 minut tego tytułu. ....Outlast 1 było to bardziej wyważone chociaż też ciut za dużo....W dodatku whistblower to już 90% było same uciekanie...I teraz podobnie.

I to jednak prawda chyba lepiej takie gry oglądać niż samemu w to grać.

ocenił(a) grę na 7
twokill

A może jesteś słabszych graczem ? Gry w stylu interaktywnych filmów są nudne.
Proste zrobione dla niedzielnych Januszy. Resident evil 5 i 6 był w takim stylu i miały zero wspólnego z
horrorem. Zwykle nudne gry akcji i uznawane za najgorsze części serii.
Gry z lat 90' i początku XXI wieku w większości przypadków były znacznie trudniejsze do
przejścia niż gry z ostatnich 10 lat i nikt nie narzekał. Do tego miały lepszy klimat i to coś.
Moim zdaniem Outlast to oryginalny pomysł na grę. Resident evil 7 to był powrót do korzeni i
cały garściami czerpał pomysły z Outlast 2013. Nawet styl graficzny RE 7 i Outlast 2 obu gier z 2017 jest
prawie identyczny.

Było sporo dobrych gier w tym gatunku.
Choćby ze starszych gier Resident evil 1 i 2 oraz remake 1, Silent hill 2, Alone in the dark 4,
System shock 2, a z nowszych Outlast 1,2, Resident evil 7.
Z najlepszych survival horrorów polecam obowiązkowo wszystkie te poniżej. Blisko 30 gier.

Ze starszych z widokiem z trzeciej osoby:
Resident evil 1 1996 - 10
Resident evil 2 1998 - 10
Resident evil 3 1999 - 8,5
Resident evil Code Veronica 2000 - 8,5
Resident evil 1 remake 2002 - 10 (wydana dopiero w 2015 na PC w HD)
Resident evil 0 2002 - 8,5 (wydana dopiero w 2016 na PC w HD)
Silent hill 1 1999 - 9
Silent hill 2 2001 - 10
Silent hill 3 2003 - 8,5
Blair Witch Rustin Parr 2000 - 9
Alone in the dark 4 2001 - 10

Ze starszych z widokiem z pierwszej osoby:
Blood 1 1997 - 8,5
Alien vs Predator 1 1999- 8,5
System Shock 2 1999 - 10
Clive Barker's Undying 2001 - 9


Z nowszych gier z widokiem z trzeciej osoby:
Dead Space 2008 - 8
Alan wake 2010 - 8
Evil within 2014 - 8,5
Resident evil Revelations 2012 - 8
Resident evil Revelations 2 2015 - 8,5
Evil within 2 2017- pewniak (premiera 13 października)
Resident evil 2 remake 2018 (pewniak)

Z nowszych gier z widokiem z pierwszej osoby:
Amnesia 2010 - 8,5
Outlast 2013 - 9
Obcy izolacja 2014- 8,5
Resident evil 7 2017 - 9
Outlast 2 2017 - 9

ocenił(a) grę na 6
returner

moze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones