PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726301}
7,2 2 223
oceny
7,2 10 1 2223
Outlast 2
powrót do forum gry Outlast 2

słabe to

ocenił(a) grę na 8

ta gra jest mierna, już pierwowzór był mierny ale był chociaż "świeży, nowy, inny". Zamiast wymyślić oryginalną historię która zmrozi nam krew w żyłach (sama historia, są takie gry) poszli utartymi ścieżkami. To jest po prostu nudne. Sama gra też jakaś straszna nie jest, ot chodzi się to tu to tam i czeka w jakiś kącie kilka minut żeby zagrożenie przeszło, potem znowu to samo i tak prawie cały czas - podobnie jak w jedynce. Kogo to może przestraszyć? To jest bardziej nudne i irytujące niż przerażające. Liczyłem że twórcy poprawią tę wersję i zwiększą interakcje z otoczeniem, przydałoby się np wprowadzić jakiś system walki podobny jak w niedawnym alienie. tam był miotacz ognia który nie zabijał, tylko odstraszał na chwilę przeciwników, pistolet, który nie zabijał, tylko spowalniał itp to było fajne bo pod koniec gry trzeba było się naprawdę napocić żeby ją przejść a sama gra gry nie ułatwiała.
Temat gry irytuje, historia jest dosyć bełkotliwa, oprawa graficzna za to bardzo ładna. naprawdę graficznie wysoki poziom, a można pograć nawet na bardzo starym kompie bo wymagania są śmieszne. Ogólnie przeciętniak, twórcom brakowało kreatywności, szczególnie tym od tworzenia całej tej historyjki, bo grafikom tego odmówić nie można.

ocenił(a) grę na 8
uFGoogle

System walki ?! Herezja, to tak jak zarzucić komedii, że jest śmieszna. O to w tym chodzi, że nie masz żadnego systemu walki możesz tylko uciekać i to jest straszne."Sama gra też jakaś straszna nie jest, ot chodzi się to tu to tam i czeka w jakiś kącie kilka minut żeby zagrożenie przeszło, potem znowu to samo i tak prawie cały czas - podobnie jak w jedynce. Kogo to może przestraszyć?" Prawdopodobnie jakieś 70% osób, które w nią grały patrząc na średnią ocen. Alien rzeczywiście jest dobrym przykładem, udał się ale no tam są z lekka inne założenia. Mnie bardziej przestraszył Outlast niż Alien. Tak samo można powiedzieć, że alien był nudny bo miałeś schematy skąd może wyjść, dać mu ogniem, odstraszyć go i się schować. Mnie historia ciekawi, natomiast troche na minus, że za mało wyjaśniony jest temat tego eksperymentu. Nie wiem czy brakowało kreatywności, dla mnie historia nie jest mało kreatywna w taką gre horror o temacie sekty jeszcze nie grałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones