PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611228}

Overclocked: Historia o przemocy

Overclocked: Eine Geschichte über Gewalt
7,1 280
ocen
7,1 10 1 280
Overclocked: Historia o przemocy
powrót do forum gry Overclocked: Historia o przemocy

Nieporozumienie

ocenił(a) grę na 1

Rozpoczęła się genialnym intro, które obiecywało rewelacyjną historię. Niestety to była ostatnia dobra rzecz w tej grze. Potem było tylko gorzej. Brzydka grafika, bohaterzy którzy doprowadzali mnie do szału, nielogiczne rozwiązania, zakończenie od którego szlag mnie trafił bo nienawidzę takiej agresywnej perswazji "przekazów społecznych". Z całym szacunkiem, co za debil robi grę o tym że gry są złe.

Gdybym był obiektywny, to powiedziałbym - taka sobie. Albo średnia. Albo niezła. Ale niestety gra mnie wkurzyła, popsuła humor i niech zostanie zapomniana.

ocenił(a) grę na 5
zombiecamel

Eee, przesadzasz. Grafika, jak to w przygodówkach, raczej nie odbiega od standardów. Bohaterowie to ciekawa sprawa, sam główny bohater kontrowersyjny, ciężko go polubić, ale na pewno wzbudza emocje.


[SPOJLER SPOJLER SPOJLER]

Poza tym, przecież tam nie miałeś o tym, że "gry są złe". To nad czym oni siedzieli, to był program wojskowy "Goliath", a że zostało to pokazane jakby grali w "Dooma" no to taki myk tylko.

Sama końcówka również kontrowersyjna, rzeczywiście może się nie podobać, ale w sumie to od jakiegoś fragmentu można się domyśleć "gdzie to wszystko zmierza". Nie można jednak końcówce odmówić emocji, zapociłem całą koszulkę (gram w starych ciuchach), co przy grze przygodowej to naprawdę OGROMNE osiągniecie.

Ja się zgadzam, że obiektywnie jest średnio-nieźle, ale Twoje prywatne zarzuty są raczej niesprawiedliwe. Gra ma wady, ale są one raczej innej natury, np. mało lokacji czy brak parasoli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones