PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727179}
8,0 4 242
oceny
8,0 10 1 4242
Overwatch
powrót do forum gry Overwatch

Dlaczego...?

ocenił(a) grę na 7

Szczerze powiedziawszy wolałbym od Blizzarda jakąś grę gdzie bardzo ważny będzie wątek dla jednego gracza (jak chociażby fabuła w SCII czy Warcraftach) i jednocześnie dobry multiplayer. Jak na pierwszą nową markę od 17 lat nie przemawia do mnie ta gra wcale. Jeszcze jak będzie F2P to już w ogóle masakra, przypominam że Blizzard znany jest z bardzo ładnie wydanych gier pudełkowych. Mam na półce wszystkie gry Blizza jakie wyszły i prezentuje się to wspaniale, czego nie mogę powiedzieć o żadnych grach F2P. Ostatnia ich gra (Hots) nie przekonała mnie całkowicie, mimo iż jestem fanem wszystkich produkcji Zamieci, a samą Dotę nawet lubię. Może podchodzę trochę zbyt pesymistycznie, ale nie podoba mi się to że Blizz zaczyna iść w stronę coraz bardziej uproszczonych i darmowych gierek, zamiast potężnych gier wydawanych raz na kilka lat.

Na tego typu prostych, "darmowych" grach najwięcej się zarabia, więc pewnie Blizz z tego nie zrezygnuje. Mogą zrobić ogromną grę ze świetną fabułą, rozgrywką i trybem multi (np SCIII, DIV czy choćby w końcu WIV) albo zrobić malutką grę F2P, mniejszym nakładem pracy, uproszczoną pod każdym względem (tak mam na myśli Hots bo Hearthstone jest akurat całkiem fajny) i zarobić tyle samo, albo nawet więcej. Wybór jest prosty: $$.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones