PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727179}
8,0 4 242
oceny
8,0 10 1 4242
Overwatch
powrót do forum gry Overwatch

I ani jednej trybu fabularnego, ani filmu kinowego. Twórcy cały czas zachęcają nas do zapoznania się z tym światem tworząc kolejne filmy krótkometrażowe i krótkie komiksy. To fajne (zwłaszcza filmiki), ale to tylko skrawki, brakuje mi jakieś pełnoprawnej, epickiej, rozbudowanej fabuły która łączyła by wszystkie te postacie i ich historie.

Bardzo żałuję, że nie ma żadnego trybu fabularnego - kampanii dla jednego gracza, albo przynajmniej trybów sieciowych z jakoś nakreślonym tłem fabularnym, np: tryb hordy w którym odpieralibyśmy ataki omników, albo tryb multi w którym jedna drużyna wcielała by się w członków Overwatch, a druga w członków Szpon + (na ekranie wczytywania) opis fabularny wydarzenia w którym bierzemy udział.
Albo że nie ma żadnego filmu pełnometrażowego - epicka historia z rozbudowaną fabułą, w którym byśmy widzieli wszystkie postaci z gry wchodzące między sobą w interakcję. Powstaje ostatnio tyle wysokobudżetowych animacji których nikt nie potrzebuje, a jakimś cudem odnoszą sukces kasowy np: Emotki, albo Angry Birds. Ile kroć wchodzę na forum pod którymś z krótkometrażowych filmów Overwatch padają komentarze proszące o pełnometrażowy film. Myślę, że film Overwatch mógłby odnieść by kasowy sukces (może nie mega duży, ale raczej satysfakcjonujący) - tak, Wacraft: Początek odniósł porażkę finansową, ale animacje zazwyczaj są tańsze od blockbusterów z aktorami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones