PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727179}
8,0 4 246
ocen
8,0 10 1 4246
Overwatch
powrót do forum gry Overwatch

To tylko opinia, nie będę hejtował ciebie że chcesz zagrać...ale nienawidze Overwatch...
Zarya- umięśniona ekspertka od broni z Rosji(kopia Heavy'ego, tyle że bardziej jest moralna i nie taka przerysowana)
Tracer- Brytyjka z fałszywym brytyjskim akcentem, najszybsza, najmłodsza, wygadana(kopia Scouta, tyle,że wiadomo)
Fara-zawsze chciała być w wojsku(kopia Soldiera i Demomana tyle że... wiadomo)
Symmetra- tworzy portale i leczy(kopia Chell,Medica i Engineera)
Reinhardt- szkop, ma młot i robi szarże(kopia Demomana)
Reaper- terrorysta, budzi strach i atakuje przeciwników od tyłu(kopia Spy'a i Pyro,Spyro:])
Trojbjorn- kurdupel z Szwecji buduje dzialja(kopia Enginera)
Do reszty nic nie mam, ale mnie nie przekonali.
Blizzard spójrzmy wprawdzie w oczy ,,pożycza'' pomysły innych.Gabe Newell i Valve powinnie coś zrobić, zamiast skupić się na Steamie
W sprawie mechaniki dowiemy się kiedy wyjdzie, ale w sferze fabularnej TF2 jest lepsze.

PS: TF2 jest lepsze od Overwatch, ponieważ TF2 posiada... SAXTONA HALE'A!

ocenił(a) grę na 8
Scarface_filmweb

Przykro mi, ale wszystko już było.
Symmetra- tworzy portale i leczy(kopia Chell,Medica i Engineera)
Trojbjorn- kurdupel z Szwecji buduje dzialja(kopia Enginera)
Te dwa są szczególnie ciekawe. Zacznijmy może od Trojbjorna: fakt, że buduje działa jest ściągnięciem od TF2? Osoba tworząca działka jest już kanonem tego gatunku :) A Symmetra nie jest kopią, a mieszanką, gdzie i tak nie sądzę, by była na nich wzorowana. Plus, jakim cudem wszystkie postacie są kopiami tych samych (czyt. wiele osób jest wg Ciebie kopią Demomana i Engineera), a jednak są zupełnie różne? :') O fabule jeszcze niewiele wiadomo, ale co jest takiego w TF2?

PS. Nie hejtuję Cię, bo twoja opinia jest średnio uargumentowana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones