PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658145}
6,4 620
ocen
6,4 10 1 620
Painkiller: Hell & Damnation
powrót do forum gry Painkiller: Hell & Damnation

Kupiłem tego Painkillera w ciemno w zasadzie nic o nim nie wiedząc nigdy nie miałem styczności. W sklepie z używkami był dosyć drogi bo wybuliłem 40zł.
Grę przytargałem do domu i dopiero zacząłem sprawdzać na co ja w zasadzie wydałem te cztery dychy.
Przeglądam sobie różne recenzje, a tam 5/10, 3/10, 4/10 itp.
Wyślę sobie uuuuuuuu ale wtopa. No ale nic, odpalam najtrudniejszy dostępny na początku poziom trudności i gram.
Na początku ultra chaos, nie mogę ogarnąć co się dzieje "kal of djuti" to to nie jest :)
Jednak po pewnym czasie zaczynam łapać na czym polega rozgrywka i wtedy zaczyna się jatka. Przeszedłem tę grę jednym tchem bawiąc się mega dobrze.Jeszcze zgarnąłem wszystkie sekrety z pomocą YT.
Po Duke Nukem Forever i Aliens: Colonial Marines po raz kolejny przekonałem się, że nie warto sugerować się recenzjami tylko najlepiej sprawdzić grę samemu
Painkiller: Hell & Damnation w moich oczach absolutnie wymiata.
Grałem na PS3

ocenił(a) grę na 8
sepultura_fan

Gra jest świetna i nie ma co się sugerować recenzjami "ekspertów". Szczerze mówiąc , to ciężko znalezć w niej minusy. Ścieżka dzwiękowa jest rewelacyjna i daje solidnego kopa , nawet polski dubbing jest w miarę znośny. Może jest krótsza od starej wersji , ale graficznie i wizualnie rewelacyjna. Polecam dwie części Necrovision tego samego studia , które wydało nowego Painkillera. Też jest w niej niezła rzeznia , zombie i demony osadzone w klimacie I wojny światowej. Również warte polecenia są dwie części Shadow Warrior. Duke Nukem Forever również jest dobrą grą. Fantastyczna akcja i humor , ale i czasami trzeba przy niej trochę pomyśleć przez sekwencje platformowe , co również działa na plus , bo nie jest to tylko kolejna pusta strzelanka. Jedynie graficznie pozostawia sporo do życzenia , ale ponoć powstawała przez kilka ładnych lat , ale to można wybaczyć , gdy nadrabia gameplayem. Mocno niedoceniona gra.

ocenił(a) grę na 9
DarkAngel93

Nie wiem jak to się stało ale dopiero teraz czytam twój wpis. Pozdro
ps. Mam już Ps4pro i Shadow Warrior. Czeka w kolejce najpierw muszę skończyć Wolfensteina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones