PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608731}
7,3 4 298
ocen
7,3 10 1 4298
Painkiller
powrót do forum gry Painkiller

Generalnie, gra sprowadza do strzelania do wszystkiego co się rusza, a fabuła jest tylko pretekstem do eksterminacji kolejnych fal piekielnych pomiotów i równie dobrze mogłoby jej nie być. I w swoim gatunku gra jest świetna. Dla fanów masakry w stylu Serious Sama pozycja obowiązkowa. Przeciwników są naprawdę całe hordy, a bossowie są naprawdę ogromni. Kolejne poziomy nie mają ze sobą w zasadzie nic wspólnego, na przemian pojawiają się stare cmentarze, nowoczesne bazy wojskowe i średniowieczne zamki, ale raczej nie powinno to nikomu przeszkadzać, liczy się dobra rozwałka :-) No i zdarzają levele naprawdę genialne, które zapadają w pamięć (np. wariatkowo)

ocenił(a) grę na 8
adrian_orka

Polacy pokazali, że mają całe pokłady wyobraźni i potrafią robić rewelacyjne gry. Gra ma niesamowity klimat. Każdy poziom jest inny i zaskakuje wyglądem oraz przeciwnikami z którymi trzeba się zmierzyć. I do tego dosyć nietypowa broń. Kołkownica do tej pory jest moją ulubioną giwerą jaką spotkałem w strzelankach, prosta ale efektowna i zabójcza. Grafika stoj na całkiem przyzwoitym poziomie. Jedyną wadą są tragicznie zrobione animacje. Na szczęście jest ich nie wiele. Widać, że zabrakło kasy na ich dopieszczenie. O wiele lepiej prezentowałyby się kliamtyczne rysunki z komentarzem lektora (coś w stylu przerywników w Newerwinterze). Ogólnie gra zapada w pamięć i z przyjemnością do niej wracam co jakiś czas.

adrian_orka

Najlepsza polska gra jak dla mnie. Poziomy, potwory, bronie (WOW), bossowie (WOW) i grafika (też WOW) spowodowały u mnie niezły szok jak zagrałem po raz pierwszy. Moim zdaniem najlepszy potworowy FPS do tej pory (na świecie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones