PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611265}

Penumbra: Czarna plaga

Penumbra: Black plague
8,0 1 187
ocen
8,0 10 1 1187
Penumbra: Czarna plaga
powrót do forum gry Penumbra: Czarna plaga

Nie rozumiem

ocenił(a) grę na 6

Nie mam pojęcia dlaczego ludzie się tak jarają i chwalą tę grę. Fabuła jest owszem, ciekawa. Ale Niezbyt to straszne jak dla mnie. Zwłaszcza motyw Cynicznego, żartobliwego głosu w głowie.
Same "zagadki" są po prostu Irytujące. Zwłaszcza gdy polega po prostu na bieganiu po korytarzu i rozwalaniu wszystkiego co widzisz, bo rzecz, której potrzebujesz pewnie leży zakopana za stosem rzeczy na szafce. Przeciwnicy owszem są całkiem creepy ale Ich sposób zachowania powoduje że strach bardzo szybko został zastąpiony znużeniem. po dłuższym czasie przestałem sie skradać bo to nie ma sensu. znacznie szybciej i łatwiej jest po prostu sie nie zatrzymywać i biec. w Pierwszej częsci przynajmniej dało się zabić psy i już nie truły dupy. a tutaj te gówna są nieśmiertelne.

Krakex

Zagraj sam w nocy na słuchawkach, to się dowiesz czemu gra ta gra straszy (choć muszę się zgodzić, że wypada w tym aspekcie gorzej niż część pierwsza, ale wciąż prezentuje bardzo dobry poziom. Z resztą, wszystko tak naprawdę zależy od podejścia do danego tytułu. Jeśli np. chcesz posoki, krwistych efektów i przewalania się flaków po ekranie, bo to są dla ciebie wyżyny horroru, to trafiłeś pod zły adres (lepszy w tym względzie jest "The Evil Within", "Outlast" czy nawet trzeci "Silent Hill", ale on straszy zarówno tych co lubią subtelne straszaki, jak i fanów gore). Mnie cała seria dała radę zmielić, choć fanowskiego "Necrologue" jeszcze nie próbowałem (paradoksalnie podobno właśnie ta część wydana przez fanów ma najlepszy klimat) ale to moje subiektywne wrażenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones