PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609297}
6,5 112
ocen
6,5 10 1 112
Phantasmagoria 2: A Puzzle of Flesh
powrót do forum gry Phantasmagoria 2: A Puzzle of Flesh

skończyłem ją gdy miałem 11 lat kocham tą grę :)

Krzysztof_1984_Bydgoszcz

To musiało być fajne przeżycie oglądać jako dziecko scenę erotyczną z udziałem Curtisa i Jocilyn albo patrzeć na S&M. Twoi rodzice padliby na zawał gdyby zobaczyli w co grasz.

ocenił(a) grę na 10
crazy_race

nie dostań szoku ale to właśnie ojciec kupił mi wtedy tą grę :)

Krzysztof_1984_Bydgoszcz

Na sto procent nie wiedział co wziął...podejrzewam że nawet nie spojrzał na pudełko i na WIELKĄ osiemnastkę którą na pewno pudełko miało naklejoną. Sam podtytuł już nie daje dobrych skojarzeń. Właśnie w nią gram bo udało mi się dorwac wersję elektroniczną ze strony GOG.com działającą pod Windows XP.

ocenił(a) grę na 10
crazy_race

pewnie że nie wiedział, skojarzył tytuł bo ciągle nawijałem w chacie o tej grze to był 96 rok a ja miałem wtedy obsesje na punkcie gier typu Interaktywny Film, staruszek zrobił mi niespodziankę, kupił tą grę jak ją zobaczyłem to dosłownie szczena mi opadła pamiętam ten moment od razu wziąłem się do gry :)

Krzysztof_1984_Bydgoszcz

Ten gatunek prawie wymarł bo okazał się ślepym zaułkiem rozwoju gier bo uwierz mi Phantasmagoria jest jedną z niewielu gier FMV która sięgnęła jakiegoś przyzwoitego poziomu jakości i grywalności. Piszę prawie ponieważ powstało kilka gier FMV w ostanim dziesięcioleciu. Jeśli wciąż to cię interesuje są dwie gry o tytule Conspiracies i Conspiracies II: Lethal Networks stworzone przez małe greckie studio.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2349
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11337

ocenił(a) grę na 10
crazy_race

hej akurat swego czasu sporo gier typu FMV ukończyłem moje ulubione to oczywiście obie części Phantasmagorii ale także Ripper, Black Dahlia, Escape From Horrorland, Gabriel Knight 2: The Beast Within, Tex Murphy: Under A Killing Moon i jeszcze kilka innych, przyznam że akurat w te dwie gry które wymieniłeś nie grałem...

Krzysztof_1984_Bydgoszcz

Nie grałem w Conspiracies ale widziałem parę pochlebnych recenzji i gra ma angielską wersję pomimo tego że to grecka produkcja.

użytkownik usunięty
Krzysztof_1984_Bydgoszcz

czy ja wiem?! 11 lat to nie bylo malo. wtedy zaczynala sie powoli burza hormonow itp. pierwsze jakies tam gazetki, historyjki xxx itp.

ocenił(a) grę na 10

LOL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones