PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641030}
6,9 337
ocen
6,9 10 1 337
PlanetSide 2
powrót do forum gry PlanetSide 2

dziwie sie ze tak malo ocen jak to jedna z najlepszych jesli nie najlepsza darmowa gra mmo.

bobek388

Zacna, zacna, ale i tak nie umiem w nią grać.

ocenił(a) grę na 9
MisterGonzo

Jak ja;) A szkoda bo bardzo mi sie podoba

ocenił(a) grę na 3
bobek388

20 fps w teamfightach, jak dla mnie niegrywalna.

ocenił(a) grę na 10
failedmission

to se kup lepszego kompa, moj komp kosztowal mnie 4000zl ale to w anglii kupowany to £500 i jak na angielskie to to nie duzo wiec jak masz 10 letniego kompa to sie nie spodziewaj ze ci bedzie zaje*iscie chodzic, wystarczy kupic w miare dobry komp jak na te czasy i bedzie zaje*iscie smigac na najwyzszych.

ocenił(a) grę na 3
bobek388

q9450 @ 3.5ghz, 6970 OC + 6gb ramu. To jest wina tej chuj0wo zoptymalizowanej gry a nie mojego kompa. Wszystkie inne gry chodzą na maxymalnych, a ten syf tnie się nawet na minimalnych detalach.

ocenił(a) grę na 10
failedmission

lol ja mam 3.3ghz quad core, radeon hd6870, 4gb ram ddr3 i chodzi mi na najwyzszych, orzewaznie jest 40fps czasami 30 czasami 60 nawet

failedmission

Phenom quadcore 3.3ghz, gfocre 550 gt 1gb, 4gb RAM. Gra śmiga na ultra a w teamfightach na medium i też płynnie. Nie zasyfiaj kompa a zapewne będzie Ci ładnie chodzić.

ocenił(a) grę na 3
AVVOL

Czytaj ze zrozumieniem. Skoro wszystkie inne najnowsze gry chodzą na full detalach to komp nie jest ani powolny ani zasyfiony. Widocznie z moim radeonem gra się gryzie. Zresztą już wywaliłem to gówno.

failedmission

To "gówno" ocenione na 3 przez pryzmat Twojego sprzętu ;) gratuluje ignorancji.

ocenił(a) grę na 3
AVVOL

gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2013/46/planetside-2-dostalo-kopa-szybkosci

Zapoznaj się z tym linkiem i skończ pieprzyć bo z moim sprzętem jest wszystko ok.

bobek388

4.000zł = £500? Wow, za moich czasów funt kosztował 5zł, a nie 8... Ale ten czas pędzi bez trzymanki.
A co do samego Battlezone, może po prostu Twoja karta nie wspiera tejże właśnie gry, Failedmissionie? Jeśli FAKTYCZNIE inne gry ci na ultra śmigają na 60 FPS, może po prostu ta gra kładzie duży nacisk w grafice na przykład na SSAO, które może być słabą stroną Twojej karty? Nie znam się, ale ocenianie gry za to że się ścina TOBIE (choć jak widać innym śmiga płynnie) jest chyba trochę nie na miejscu. Radze ci zaktualizować sterowniki.

ocenił(a) grę na 10
KorniShawn

lol coś mi się w obliczeniach pomyliło xD tak to jest jak sie nie jest wyspanym. xD

ocenił(a) grę na 9
bobek388

Jak nie graja Zapraszam na serwer Cobalt do frakcji TR outfit WILKI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones