PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627416}

Podróż

Journey
8,2 3 297
ocen
8,2 10 1 3297
Podróż
powrót do forum gry Podróż

i wiedza ta powstrzymywała mnie przed zakupem gry. Z okazji pandemii SONY posiadaczom swych konsol zrobiło prezent i "Journey" trafiła na moje PS4. Okazało się, ze moje wyobrażenia są niczym w porównaniu do tego czym jest ta gra. A jest wspaniałą, przejmującą, pełną doznań i uniesień podróżą ku górze. Twórcy pieszczą nasze zmysły, grają na uczuciach i pokazują, że gry nie muszą być tylko rozrywką "zabijaczem" czasu. To co zobaczyłem na ekranie swojego TV to Sztuka przez duże S. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać serdecznie do tego namawiam. Gra jest krótka (ok. 2 godz.), ale dzięki temu pewnie jeszcze nie raz do niej powrócę. Mistrzostwo świata, które na długo zapada w pamięci.

ocenił(a) grę na 10
dyziorro

Popieram w 100% właśnie ja przeszedłem A miałem dokładnie taki sam problem wcześniej. Wiedziałem mniej więcej co to za gra i nie bardzo chciałem w nią grać bo uznałem że ju widziałem wszystko na gameplayach. Ale myliłem się jest niesamowita, widzieć ja u kogoś A samemu zagrać to całkowicie inne doświadczenie :-) polecam

ocenił(a) grę na 8
dyziorro

Mam dokładnie to samo. Mogę tylko dziękować Sony za promocję :) Wiedziałam, że to "spokojna", artystyczna gra i słyszałam wcześniej muzykę. Taka gra pt. "kiedyś na pewno zagram".
Po szotach i gifach w internecie myślałam, że druga postać jest AI. Dopiero na końcu gry, przy napisach, całkowicie mnie rozbroił mnie fakt, że to nie AI jest towarzyszem... i wtedy ta gra zaczęła się dla mnie naprawdę. Od razu zaczęłam od początku.

Poza tym, świetne stworzenie istot z materiału, historia gatunku, no i oczywiście sama Podróż. Będę wracać na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones