PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627416}

Podróż

Journey
8,2 3 299
ocen
8,2 10 1 3299
Podróż
powrót do forum gry Podróż

Po tym jak obejrzałam Pewdiepie który w to grał zastaniawia mnie tylko jedna rzecz bo na końcu
było tak że ten ludzik razem ze swym towarzyszem umierają w krainie zimy gdzie w swej wizji(albo
na jawie spotykają ,,Matkę" i następnie są w przepięknej krainie(być może jest to niebo) jak
myślicie czy on trafił do nieba czy było to miejsce gdzie od samego początku chciał tam dotrzeć?
oceniajcie i piszcie.

ocenił(a) grę na 10
deadwomen

W mojej interpretacji bohater na końcu umiera, a ta piękna kraina jest jedynie wizją i ostatnim wyobrażeniem. Góra symbolizuje śmierć, ku której wszyscy dążymy, ale mimo to nie stanowi ona celu samego w sobie. Celem jest odbyć podróż, najprościej mówiąc - przeżyć życie :)
Dlaczego zamiast samemu doświadczyć tej gry postanowiłeś obejrzeć tylko gameplay?

wito_filmweb

Po pierwsze postanowiłaś a nie postanowiłeś.Po drugie tej gry nie mogłam znaleźć na żadnych stronach chyba ze źle szukałam.Po trzecie gdy nie mogłam tego znaleźć postanowiłam sobie obejrzeć gameplaya tej gry.P.S Pięknie to opisałeś

ocenił(a) grę na 10
deadwomen

Sorry, kiedy zauważyłem, że jesteś dziewczyną nie mogłem już edytować odpowiedzi ;)
Jeśli masz PS3 to mogłaś ją kupić w wersji pudełkowej (z dwiema dodatkowymi grami od tego samego studia), albo na PSStore w wersji cyfrowej, ale tam chyba wychodzi drożej.

PS. Dzięki :D Starałem się zebrać moje przemyślenia w jak najkrótszej formie ;)

wito_filmweb

Mogłam to zrobić ale nie mam PS3 i tez nigdy nie słyszałam o PSStore.

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 9
deadwomen

Jeśli obejrzałaś gameplaya pewdiepie to straciłaś gdzieś z 70% z przyjemności samego oglądania dzięki jego durnym komentarzom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones