PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607020}

Prince of Persia: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
7,6 7 993
oceny
7,6 10 1 7993
Prince of Persia: Piaski czasu
powrót do forum gry Prince of Persia: Piaski czasu

Prince of Persia

ocenił(a) grę na 9

Dla mnie gra dosłownie magiczna- tak pod względem oprawy (bardzo charakterystyczny bloom) jak i grywalności ( cofanie czasu- i wszystko jasne). Tytuł zauroczył mnie od pierwszego wejrzenia. Szkoda tylko, że był taki krótki. Choć na dzisiejsze, casualowe standardy jego długość/krótkość byłaby w sam raz.

ocenił(a) grę na 7
sl4y

dokładnie, magia, magia, grywalność i jeszcze raz magia, przygodę jaką oferują gra jest nie do powtórzenia. Cała seria najlepsza pod słońcem!

ocenił(a) grę na 9
sl4y

Rewelacyjny, bajkowy klimat i świetne zakończenie - jedno z lepszych w grach komputerowych ( lubię takie "major twisty")

ocenił(a) grę na 9
feeniks

Zgadzam się w 100%. Cała trylogia stanowi mega-magiczną całość. Coś cudownego, na prawdę :)

Nie grałem w nowsze części, bo niestety sprzęt nie puszcza, choć bardzo bym chciał. W sumie to się cieszyłem, jak trójka odlaliła bez zamuł itd. :D

użytkownik usunięty
TheBestPL

to akurat niewiele straciłeś nie grając w Prince'a z 2008 (rysunkowego) - to już zupełnie inny książę, inna opowieść, ma tyle samo zwolenników co i przeciwników, natomiast Zapomniane Piaski z 2010, mające stanowić uzupełnienie trylogii to już zupełne nieporozumienie.

Tylko Prince z 1989 i trylogia (2003-2005)

sl4y

Jedne z najpiękniejszych growych wspomnień. :)

ocenił(a) grę na 7
Pablo93

Elementy akrobatyczne i unikanie tych wszystkich pułapek mi się podoba, ale do walki nie mogę się przekonać,,(za długo grałem w ''spokojniejsze pod tym względem gry).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones