PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738767}
7,5 600
ocen
7,5 10 1 600
Pro Evolution Soccer 2016
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2016

PRO! :)

ocenił(a) grę na 9

Osobiście, bardzo podoba mi się gra. Jest to mój pierwszy Pes :), od 97 roku grałem tylko w FIFę. Generalnie, po wydaniu fifa 15 i jak twórcy tą grę spieprzyli (z połowy boiska przejść wszystkich i zdobyć bramkę) postanowiłem na zmianę i tego nie żałuję. Nawet porównując Pes 16 do fifa 16, pozycja druga wypada blado. Mam na myśli przede wszystkim samo ogranie, sterowanie ogólnie grywalność. Jakby to powiedzieć dosłownie, zawodnicy w fifie zachowują się tak, jakby cali byli pokryci klejem :) nie ważne jak kopniesz, jak będziesz stać, jak przyjmiesz, piłka zawsze poleci tam gdzie chcesz :). Bramkarze w fifie to też porażka, łapią praktycznie wszystko (też nadmiar kleju>>>??) ich ruchy przypominają robota, który jest zaprogramowany na wiedzę o tym, gdzie piłka poleci i za chwilę ją złapie. Przechodząc na pesa, ruch piłkarzy, zachowanie bramkarzy, walka o piłkę, odpowiednie ustawienie piłkarza aby mógł podać do kolegi (przykładowo, stanie tyłem i próba bezpośredniego podania, może zakończyć się karkołomnym wyczynem :))

Nie będę oceniał składu drużyn itp. bo obecnie w wirtualnej piłce najbardziej interesuje mnie realizm, PES16 pod tym kątem daje mi znacznie więcej niż fifa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones