PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621530}

Project Zero III: The Tormented

Zero: Shisei no Koe
8,4 115
ocen
8,4 10 1 115

Project Zero III: The Tormented
powrót do forum gry Project Zero III: The Tormented

Gdzie można dostać tą grę na PS3? Na płytce nie ma a jak mi wyszukuje w google na playstation.com to jak wybieram "buy download" to po przekierowaniu na psn i pojawia się informacja, że nie ma takiej strony/produktu.

Chętnie bym pograł, ale nie mam ps2 a na emulatorze (pcsx2) czasami pojawiają się problemy.

użytkownik usunięty
TomHs

Na amerykańskim playstation store jest za 10 dolców

Nie pamietam jak to jest z tym regionem. Musze utworzyc nowe konto podajac amerykanski adres, czy wystarczy zmienic cos na istniejacym zeby moc kupowac? Czy wystarczy kupic kupon psn np 10$?

użytkownik usunięty
TomHs

Musisz nowe konto stworzyć na ps3 w regionie amerykańskim, tutaj masz dobry poradnik krok po kroku http://www.pssite.com/poradniki/1132/poradnik-jak-zalozyc-i-korzystac-z-konta-na -amerykanskim-playstation-store.html

A zdrapkę kupisz na allegro, 10 dolarowe są za ok. 40-45zł. Ja w ten sposób kupiłem drugiego Fatal Frame i nie żałuję, pozostałe części też chętnie nadrobię.

użytkownik usunięty
TomHs

Możesz też kupić po prostu używane ps2 za ok. 100zł, niestety na allegro gier z tej serii czy to pod nazwą fatal frame czy europejską project zero nie ma zbytnio (jak już to wersje xboxowe), więc summa summarum najlepiej się pobawić w te konto US.

Mam juz nowe konto psn powiazane z nowym profilem na konsoli. Teraz tylko zakupie psn card 10 $ i kupuje. Z tego co widze to jest na ps3 cala trylogia w ramach ps2 classic. Przy kolejnej wyplacie kupuje reszte. :p Szkoda ze dla naszego regionu tego nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones