PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612622}
7,1 4 793
oceny
7,1 10 1 4793
Prototype
powrót do forum gry Prototype

Na początku gry standardowo wybrałem normalny poziom trudności, grało się fajnie, a gra była
wyzwaniem choć każdą misję można było przejść, bez większych trudności, niestety do czasu
od misji On Instinct (24 na 28) gra robi się tragicznie trudna, i frustrująca, zabicie bosa w tej
misji zajęło mi prawie godzinę!!! Te misję jeszcze ukończyłem normalnie lecz w pewnym
momencie chciałem obniżyć poziom trudności i co się okazało? Nie da się go zmienić w czasie
gry, a przechodzenie całej gry od początku w tak wysokim stadium zaawansowania to przecież
kpina. Dalej było już tylko gorzej i kolejne 4 misje to katorga, ja nie wytrzymałem i skorzystałem z
kodów na nieśmiertelność. Grę ukończyłem, ale pomimo, że podobała mi się i dałbym może
nawet 8'emkę, to za jaja z wyważeniem poziomu trudności nie mogę dać więcej niż 6. Jak ktoś
nie jest masochistą polecam grać na easy :P Lubię wymagające gry ale niech będą wymagające od początku żebym wiedział co mnie czeka i mógł się zdecydować, czy gra jest dla mnie ok czy trzeba zrobić sobie łatwiej, a nie pod koniec był zaskakiwany tak nagłym podwyższeniem poziomu trudności...

ocenił(a) grę na 7
Baron_Cimetiere

U mnie to samo. Wybrałam normal, bo stwierdziłam, że na łatwym poziomie będzie po prostu za łatwo i gra mi się znudzi. Kilkanaście podejść do tego samego bosa potrafi być frustrujące, a ostatni mi z półtorej godziny zajął. A zinfiltrowanie bazy na najtrudniejszym poziomie to już w ogóle nie do wykonania. Mimo to gra fajna, godna polecenia

ocenił(a) grę na 10
RdzawyJudasz

wszystko jest do wykonania :) tylko musisz dobrze ulepszyc Alexa :) i grac taktycznie :P

ocenił(a) grę na 10
Baron_Cimetiere

nie ale prawda jest taka ze serjo to jest jedna z najtrudniejszych gier :) pamietam jak to przechodzilem jakies 3-4 lata temu :) Elizabeth green to chyba mi zajelo 2 h ... a ostatniego Bozza to chyba z 30 razy :D ale powiem tak ze na hard da sie to przejsc! oczywiscie z full upgradem mocy Alexa! :) graliscie w 2 jke? :) tez fajna gierka!

ocenił(a) grę na 8
Tony21

Rozwaliłem ją za drugim podejściem, wystarczy chować się w bocznej uliczce i leczyć zombie przechodniami jak Cię zrani, a później kraść czołgi i w nią strzelać ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones