PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612091}
7,9 799
ocen
7,9 10 1 799
Psychonauts
powrót do forum gry Psychonauts

8+/10

ocenił(a) grę na 8

Tyle w tej grze chu.., oryginalności, rozmachu i niezapomnianych momentów! Praca kamery jest okropna, bugów przez które można się zaklinować i potem trzeba wczytywać poprzedni stan gry, walki z bossami są denerwujące - owszem. Ale obok tego jest długa, trudna, zróżnicowana gra od której trudno się oderwać, a przy tym traktuje ona o takich tematach jak humanitaryzm, kontrolowanie swoich emocji czy radzenie sobie z nieodwzajemnioną miłością. A do tego masa kultowych poziomów i tekstów... Ech, wspaniała gra. Trzeba zagrać !!

ocenił(a) grę na 9
_Garret_Reza_

Mnie denerwuje w tej grze, że nie potrafię zacząć gry, biegam po jakiejś mapie i gadam z wesołymi dziećmi. Nawet jeśli mam kogoś spotkać to się gubię. Nie potrafię znaleźć osoby, do której mam iść, bo nie wiem gdzie ją znaleźć. Przesadzili. Muszę szukać również dziwnych rzeczy i miejsc nie mam pojęcia dokąd iść. Ogólnie ta gra straciła na graczach przez początek który zabija rajcowność tego tytułu bo podobno dalej to seria dobrych poziomów i liniowych jak z gier zręcznościowych na konsole, więc po co zabili możliwość zachęcenia graczy do dalszej gry przez takie coś...

ocenił(a) grę na 8
Movie_Crash_Man

Musisz się wdrapać na drzewo, tam ten pułkownik prowadzi lekcję i tam będziesz mieć trening.

ocenił(a) grę na 9
_Garret_Reza_

ja byłem już na takim poziomie platformowym w stylu wojny, ale dalej nie potrafię się ruszyć

ocenił(a) grę na 8
Movie_Crash_Man

Obejrzyj walkthrough na YT.

_Garret_Reza_

Coś w tym jednak jest, właśnie przechodzę i gra mi się generalnie lekko i przyjemnie, ale ciągłe łażenie po tym obozie i szukanie dziwnych rzeczy jest męczące, tym bardziej, że co chwila wcina się jakaś cut-scenka (czasami ciekawa, czasami nieco mniej).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones